Уродженець Тернопільщини став чемпіоном та володарем кубка України з мотокросу
12-річний Остап Андрух з Бучача став чемпіоном України і володарем кубку України з мотокросу
Юні тернополяни здобули призові місця у фінальному етапі Кубку України з картингу
Вихідними у Полтаві відбувся 4-й, останній етап Кубку України з картингу та 5-й етап Кубку Ukraine series karting
Тернополяни стали призерами VI етапу Чемпіонату України з картингу "Rotax Max 2021"
23-26 вересня у м. Кам’янське (Дніпропетровська область) пройшов VI етап Чемпіонату України з картингу "Rotax Max"
У Тернополі змагалися кращі картингісти України
У суботу-неділю, 18-19 вересня, у Тернополі відбувся 4-ий етап Кубку USK з картингу
Тернополянин Матвій Грабець став срібним призером V етапу Чемпіонату України з картингу
1-5 вересня у місті Полтава проходив V етап Чемпіонату України з картингу "ROTAX MAX CHALLENGE"
Майже півсотні учасників виборювали першість на Всеукраїнських змаганнях із картингу у Тернополі
Давид Кабаков – юний гонщик, йому 7 років і він упевнено переміг своїх опонентів на картинговій трасі у Тернополі
Чортків’янин Едуард Петришак – призер ІІ етапу Кубку України з картингу
Наймолодший картингіст України чортків’янин Едуард Петришак здобув призове – третє – місце на ІІ етапі Кубку України з картингу
Тернопільські картингісти здобули призові місця на Кубку України
10-11-го липня, у Полтаві відбувся перший етап Кубку України з картингу
Тернополяни стали призерами Чемпіонату України з картингу "Rotax Max 2021"
25-27 червня у м. Кам’янське (Дніпропетровська область) проходив ІІІ етап Чемпіонату України з картингу "Rotax Max 2021"
Люшняк Тадей з Тернополя отримав друге місце на чемпіонаті України з картингу
Днями, у місті Полтава, відбувся перший етап чемпіонату України з картингу
Тернопільські спортсмени здобули призові місця на Всеукраїнських змаганнях з картингу
З 1 по 4 жовтня у місті Кам'янське, Дніпропетровської області, відбувався четвертий завершальний етап чемпіонату України з картиннгу
Уміння та віртуозність демонстрували юні картингісти Тернопілля
18-19 жовтня 2019 року юні картингісти Тернопільщини на картинговій трасі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді демонстрували свої вміння та віртуозність під час обласних змагань учнівської молоді з картингу
На першу та другу переможні сходинки піднялися тернопільські картингісти у столиці України
Зі значними здобутками повернулися тернопільські картингісти із 2-го етапу Кубку України з картингу в національних класах, що відбувся 1 та 2 червня в Києві
Із перемогою повернулись тернопільські картингісти з Кубка України
Найпрестижніша гонка сезону 2018-ого року відбулась у місті Кам'янське
Картингісти з Тернопільщини серед лідерів відразу у кількох класах
За команду федерації картингу на 3-ому етапі “Кубку України з картингу” в національних класах виступало 12 спортсменів. Семеро з них - з Тернопільської області
Тернопільські картингісти змагались з кращими спортсменами Європи
Тернополяни в складі західно-української збірної ганяли на європейських картингових трасах у кількох країнах
4-річний картингіст з Чорткова ганяв на змаганнях у Києві
Кубок ГО "ТСО України" та Кубок України серед учнівської молоді проходив з 29 червня до 1 липня на київському картодромі "Чайка"
Тернопільські картингісти стали переможцями на Всеукраїнському відкритому змаганні учнівської молоді
Тернопільські картингісти стали переможцями на Всеукраїнському відкритому змаганні учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу, які відбулися вихідними у Файному місті.
Картингісти з усієї України з'їхалися до Тернополя(ВІДЕО)
Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з картингу розпочалися в Тернополі. Навіть у дощ спортсмени змагалися на трасах у дисципліні "Швидкісне маневрування"
Картингова траса у Тернополі отримала нову техніку
Минулоріч на розгляд подали ідею закупити нові картинги, щоб створити повноцінну команду Тернополя для участі у змаганнях національного та міжнародного рівня
Тернополяни тріумфували на етапі Кубка України з картингу
Шість медалей різного гатунку здобули спортсмени Федерації картингу Тернопільської області на першому етапі Кубка України у національних класах
У Тернополі провели Кубок України з картингу
Вдруге Кубок України з картингу серед учнівської молоді провели у Тернополі на відновленій картинговій трасі.
Тернопільські картингісти на Кубку України вибороли призові місця
Представники Федерації картингу в Тернопільській області привезли кубки за перші та другі призові місця з Дніпродзержинська. Там на вихідних проходив перший етап Кубка України та другий етап Кубка Дніпропетровської області
У Тернополі відбудеться чемпіонат з картингу
Картингісти з області та Західної України ганятимуть на тернопільській трасі поблизу "Орнави" у суботу та неділю 5-7 листопада
Тернопільські картингісти вибороли перше місце на чемпіонаті у Києві
Перше командне місце, одне золото, одне срібло та дві бронзи — саме такі нагороди привезла збірна Тернопільської області з картингу