Про нас
увійти

Юні тернополяни здобули призові місця у фінальному етапі Кубку України з картингу

категорія: Автоспорт | дата: 07 10 2021
Юні тернополяни здобули призові місця у фінальному етапі Кубку України з картингу

Вихідними у Полтаві відбувся 4-й, останній етап Кубку України з картингу та 5-й етап Кубку Ukraine series karting.

Нашу область під час чемпіонату представили вихованці Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Як розповів тренер команди і керівник федерації картингу Тернопільської області Микола Чорний, до змагань долучилися орієнтовно 90 пілотів з усієї України.

– Ці чемпіонати проводять спільно. Змагання одного з найвищих рангів в межах нашої країни і там були одні з найсильніших пілотів, – каже Микола Чорний. – Хочу додати, що всі наші учасники в своїх класах добилися хороших результатів. Вони мало помилялися і показали високий рівень майстерності на картинговій трасі. Відповідно, тому є результат.

У класі «Піонер-Н-міні» Захар Сліпченко зайняв 1 місце, в категорії «ОК» Тадей Люшняк виборов 2 позицію, Олександр Комендант посів 3 місце. Матвій Серветник у категорії «Піонер-Н» також здобув 2 місце. У класі «60 mini» Олексій Альохін зайняв 3 позицію, Давид Кабаков також здобув 3 місце у категорії «comer micro». В категорії «60 baby» Захар Cліпченко здобув 4 позицію, а Тимур Гаріян посів 7 місце у категорії «ОК-J».

Інтенсивна підготовка до чемпіонату розпочалася вже після прибуття в Полтаву, каже тренер команди.

– Ми часто їздимо по змаганнях. Цьогоріч команда вже завершила 6-етапний Чемпіонат України, 4-етапний Кубок України і 5-етапний Кубок USK. Буває, що в нас між ними перерва два тижні. Протягом цього часу пілоти відпочивають, а механіки готують їхню техніку. Якщо є можливість, ми тренуємося на картодромі в Тернополі, випробовуємо картинг і власні навички. Однак інтенсивна підготовка переважно розпочинається напередодні змагань, – говорить Микола Чорний.

Керівник федерації картингу Тернопільської області каже, що попереду юних пілотів цього року чекають ще приблизно 2-3 змагання.

– Загальним результатом я задоволений. Молоді пілоти підтягнули свої навички, пришвидшилися, стали зібранішими та серйознішими. До кінця 2021-го року в нас є ще 2-3 змагання – Кубок Єдності (м. Дніпро) та Меморіал Пам’яті (м. Полтава). Також, можливо, долучимося до Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді. Звичайно, будемо старатися взяти участь у всіх змаганнях, але мусимо зважати на погодні умови та те, що зараз триває навчальний рік.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook