Студентка Класичного університету Тернополя – віцечемпіонка Європи
У м.Бухарест, Румунія, триває чемпіонат Європи з жіночої боротьби.
Спортсмен зі Збаража виборов срібну медаль в Австралії
Юний спортсмен з міста Збараж, що на Тернопільщині, Ігор Романчук отримв срібну медаль на чемпіонаті з вільної боротьби в Австралії
Тернопільські студентки здобули 6 нагород на Кубку світу зі спортивного самбо
Нещодавно у м. Лімасол, Республіка Кіпр, відбувся Кубок світу серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок зі спортивного самбо
Боксери з Тернополя здобули перші місця на змаганнях у сусідній області
Тернопільські боксери взяли участь у відкритій першості Хмельницької області з боксу
Студентка з Тернополя виборола золото на турнірі з боротьби у Хорватії
Студентка ЗУНУ Аліна Філіпович завоювала «золото» на престижному турнірі з боротьби у Хорватії
У Тернополі проводять турнір з вільної боротьби пам’яті тренера Богдана Сцібайла
27 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті тренера Богдана Сцібайла відбувається в Тернополі
Чемпіоном світу з гирьового спорту став спортсмен з Тернопільщини Олександр Юрик
Чемпіонат світу з гирьового спорту відбувся у місті Резекне в Латвії. Змагання тривали з 7 по 10 грудня
14 медалей здобули тернополяни на Всеукраїнському турнірі пам’яті Віталія Кушнірика з кіокушин-кан карате-до
16 грудня у Тернополі відбувся 14-й Всеукраїнський турнір пам’яті Віталія Кушнірика з кіокушин-кан карате-до, який зібрав понад 200 учасників з 10 областей України
Тернопільський спортсмен Богдан Волошин здобув перемогу на кубку України з ММА
У столиці 15-17 грудня проходив кубок України зі змішаних єдиноборств ММА
Боксер з Гусятинщини здобув срібну медаль на міжнародному турнірі "Золота рукавичка Вісли"
Боксер Гусятинської ДЮСШ здобув грандіозний успіх на міжнародній арені
У Тернополі понад 300 спортсменів змагалися за перемогу у турнірі з греко-римської боротьби
9-10 грудня в Тернополі пройшов ХХІІІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті шестиразового чемпіона України Василя Дем’янного
Тернопільські боксерки здобули "срібло" та дві "бронзи" на чемпіонаті України
З 19 по 26 листопада в Львові проходив Чемпіонат України з боксу серед (еліти) чоловіків та жінок
Тернополянин Владислав Касіян став чемпіоном світу з кікбоксингу за версією Wako
З 17 по 25 листопада у м. Альбуфейра (Португалія) пройшов Чемпіонат світу з кікбоксингу за версією Wako, участь в якому брав і тернополянин Владислав Касіян
Тернополянин Тарас Якимець здобув Кубок України на змаганнях з кіокушинкайкан карате
18 листопад у м. Бровари відбувся Кубок України з кіокушинкайкан карате ( ІКО Мацушима)
Тернополянка втретє за рік здобула звання чемпіонки Європи
23-25 листопада в місті Загреб у Хорватії відбувся Чемпіонат Європи з джиу-джитсу JJIF серед дорослих
У Тернополі стартував ХХІV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків "Тернове поле"
7 листопада у фізкультурно-оздоровчому комплексі стартував ХХІV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків "Тернове поле",
У Тернополі відбудеться всеукраїнський турнір з вільної боротьби
Чоловічий всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Тернове поле" знову відбудеться у Тернополі
17-річний тернополянин завоював срібло на Чемпіонаті Світу U18
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв
Четверо борців з Тернопільщини отримали призові місця на Всеукраїнському турнірі з самбо
Юні спортсмени з Тернополя взяли участь у Всеукраїнському турнірі з самбо.
Команда зі Збаража зайняла перше місце на міжнародному турнірі з вільної боротьби
У словацькому місті Кошице відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби
Юний чортків’янин представлятиме Україну на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств
Олександр Байрак із Чорткова представлятиме своє рідне місто, Чортківську дитячо-юнацьку спортивну школу та Україну на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств GAMMA U18 MMA
Тернополянка Олександра Черевата здобула "срібло" на чемпіонаті Європи з боксу
З 15 по 26 серпня у м. Марібор (Словенія) відбувся чемпіонат Європи з боксу серед школярів та школярок, на якому тернополянка Олександра Черевата здобула срібну нагороду
Студентка ЗУНУ виборола «золото» на чемпіонаті світу з боротьби
Студентка Західноукраїнського національного університету – Аліна Філіпович взяла участь у чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 20 років в Аммані (Йорданія)
Студент ЗУНУ виборов "золото" на Всеукраїнському турнірі зі спортивного та бойового самбо
У Вінниці відбулося відкриття Всеукраїнського турніру зі спортивного та бойового самбо "Кубок Юна Україна" серед дорослих і молоді
Тернополянин Віталій Молчанов здобув бронзову нагороду чемпіонату Європи з боксу
З 20 по 28 липня у м. Плоєшті (Румунія) проходив чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок

« назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1054 55 вперед »