Тернополянин Тарас Якимець здобув Кубок України на змаганнях з кіокушинкайкан карате

категорія: Єдиноборства | дата: 27 11 2023

18 листопад у м. Бровари відбувся Кубок України з кіокушинкайкан карате ( ІКО Мацушима).

Понад 200 учасників з 10 областей України змагалися за перемогу. Всього ж на змаганнях було представлено 18 команд.

Серед учасників був і вихованець «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1», тернополянин - Тарас Якимець.

За результатами змагань спортсмен посів перше місце і отримав Кубок України з кіокушинкайкан карате у категорії 16-17 років та ваговій категорії до 65 кг.

Підготувала юного чемпіона тренер-викладач КДЮСШ №1 – Тетяна Чубаата.
Вітаємо тернополянина з отриманим Кубком, бажає нових перемог, вдалих виступів і успіхів у професійному спорті.