Тернопільські тенісисти привезли срібло і дві бронзи зі змагань на Львівщині
Впродовж двох днів наприкінці грудня у селі Андріївка Золочівського району Львівської області тривав турнір з настільного тенісу серед юнаків та дівчат "Кубок Академії настільного тенісу Віктора Дідуха"
В Хоросткові відбувся чемпіонат зі швидкісних шахів
У неділю, 25 грудня, у місті Хоросткові відбувся заключний в цьому році, святковий шаховий турнір "Чемпіонат Хоростківської ОТГ зі швидких шахів"
У Тернополі змагались юні тенісисти з усієї області
Чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2007-2009 років народження, 2010 р.н. і молодших впродовж двох днів тривав у Тернополі, в приміщенні ЗОШ №28
Бодібілдер з Тернополя Олег Кривий виборов 5 місце на турнірі "Містер Олімпія"
Бодібілдер з Тернополя Олег Кривий виборов 5 місце на турнірі "Містер Олімпія". Таким чином він покращив свій минулий результат в категорії до 212 фунтів
На Закарпатті відбувся Чемпіонат України з пара-амреслінгу
18-20 листопада 2022р. в Воловеці Закарпатської області проходив Чемпіонат України з пара-амреслінгу
Тернополяни взяли участь в етапі Кубка Світу з шашок серед осіб з інвалідністю
04 по 06 листопада 2022 року у м. Тчев (Польша) проходив етап кубка Світу I.D.S.D. з шашок -100 "XX POLSKA GRA - OPEN" серед осіб з інвалідністю
Вихованці Бучацької ДЮСШ здобули призові місця на Чемпіонаті України з важкої атлетики
З 14 по 19 листопада на Закарпатті відбувся Чемпіонаті України з важкої атлетики серед спортсменів до 17 років
У Тернополі провели змагання з класичного жиму лежачи
У Тернополі впродовж двох днів тривав чемпіонат міста Тернополя з класичного жиму лежачи серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок та ветеранів
В Почаєві відбувся Чемпіонат міста з шахів
29 -30 жовтня у Почаївському будинку дитячої творчості та спорту відбувся Чемпіонат міста з шахів "ШАХОВИЙ ДЕСАНТ"
Олена Білосюк: "Маючи досвід заступника міністра, не боюсь нових викликів"
Українська біатлоністка Олена Білосюк прокоментувала своє одночасне висунення на посади президента НОК України та Федерації біатлону України
Дмитро Підручний та Олена Білосюк йдуть на вибори президента ФБУ!
14 листопада відбудуться звітно-виборчої Конференції Федерації біатлону України, на якій відбудеться вибори президента федерації
Іван Дроздовський здобув дві нагороди на Чемпіонаті Світу з армреслінгу
З 22-23 жовтня в Туреччині відбувся Чемпіонат Світу з армреслінгу.
Олена Білосюк - кандидат на пост президента НОК України
Вибори президента НОК України відбудуться 17 листопада під час XXXVII звітно-виборної Генеральної асамблеї НОК України
Тернополяни здобули ряд нагород на чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку
24-29 жовтня 2022р в місті Львів відбувся чемпіонат України на треку
Тернополяни успішно виступили на змаганнях Кубку Західної України з класичного жиму лежачи і жиму лежачи
У Львові відбувся відкритий Кубок Західної України з класичного жиму лежачи і жиму лежачи серед чоловіків та жінок
Тернополянин Назар Покойовий став чемпіоном України з велоспорту на шосе
На Львівщині відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе
Спортсменки з Тернополя стали третіми на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики
Чемпіонат України зі спортивної гімнастики відбувся у Києві
Міжнародний день студентського спорту пройшов в Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя
в Тернопільському національному технічному університеті проводились спортивно-масові заходи, приурочених Міжнародному дню студентського спорту та Дню фізичної культури і спорту
Назарій Тесельський здобув бронзову нагороду на чемпіонаті України з лижних гонок на лижоролерах серед школярів
У селі Яворів Львівської області завершився чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах серед школярів у віковій групі 2005-2007 років народження
Чемпіонат України з санного спорту на санкороликах серед дорослих та юніорів відбувся у Кременці
У Тернопільській області відбувся чемпіонат України з санного спорту на санкороликах серед дорослих та юніорів
У Тернополі відбувся відкритий чемпіонат міста із гонок на лижоролерах
Відкритий чемпіонат міста Тернополя з гонок на лижоролерах відбувся на картинговій трасі , що неподалік гідропарку
Двоборці з Кременця взяли участь у змаганнях літнього Гран-прі в Німеччині та Австрії
Змагання літнього Гран-прі з лижного двоборства з 26 серпня до 4 вересня тривали в Німеччині та Австрії
До Дня міста у Тернополі провели змагання "Тернопіль спортивний"
У Тернополі відбувся спортивний захід на підтримку Захисників. Захід проходив у парку "Сопільче"
Рукоборці із команди "Pushkar Team" вибороли 20 медалей на чемпіонаті України з армрестлінгу
23 спортсмени із команди "Pushkar Team" (м. Кременець) взяли участь у чемпіонаті України з армрестлінгу серед молоді та дорослих
У Тернополі провели велопробіг на підтримку ЗСУ
20 серпня в Тернополі крутили педалі для пришвидшення перемоги ЗСУ в боротьбі з окупантом

« назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1086 87 вперед »