Про нас
увійти

Велосипедисти з Тернопільщини – призери чемпіонату України

категорія: Інші | дата: 12 08 2023
Велосипедисти з Тернопільщини – призери чемпіонату України

Тернопільські велосипедисти успішно виступили на командному чемпіонаті України в олімпійських видах з велоспорту на шосе.

У Вінниці завершився командний чемпіонат України в олімпійських видах з велоспорту (шосе) та в змішаній командній гонці.

Тернопільщину на цих перегонах представили спортсмени КУТОР ТО ШВСМ та ОДЮСШ, які займаються під керівництвом тренера Володимира Павелка, розповіли у ТОВ КФВС МОНУ.

В індивідуальній гонці на 20 км серед юніорів призерами, здобувши "бронзові» медалі, стали, Олександр Максимишин та Анатолій Горбовий, а серед юніорок нагороду такого ж гатунку – "бронзового», завоювала Олена Павелко.

Серед чоловіків у цьому виді чемпіонами України стали Віталій Гринів, Юрій Щербань, Владислав Щербань, Назар Покойовий. Ці ж спортсмени відзначились і в груповій гонці серед чоловіків. Відтак, Віталій Гринів, Владислав Щербань, Юрій Щербань та Назар Покойовий вибороли у груповій гонці срібло.

Серед юніорів у цьому виді програми тернопільські велосипедисти були третіми. Отож, бронзовими медалями відзначились Олександр Максимишин та Роман Грищенко, а Олена Павелко теж посіла третє місце серед юніорок. Ще одну медаль "бронзового гатунку» - Олена Павелко завоювала у змішаній командній гонці серед юніорів.

Додамо, що Анатолій Горбовий та Роман Грищенко є учнями Технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя, Олена Павелко навчається у Тернопільській ЗОШ №4, Олександр Максимишин – учень Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею.

Джерело: Тернополяни

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook