Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій переміг на чемпіонаті України з жиму штанги лежачи
Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій здобув перемогу на чемпіонаті України з жиму штанги лежачи
У Тернополі відбулися змагання всеукраїнського рівня з фехтування
17-18 лютого 2024 року в м. Тернополі пройшли всеукраїнські змагання "Ліга Миронюка В.В." та етап "Мураха-2024" з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат.
Двоє тернополян беруть участь в Юнацьких Олімпійських іграх
З 19 січня по 1 лютого 2024 року в провінції Канвондо в Південній Кореї проходить зимовий молодіжний мультиспортивний форум – IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри
Ігор Побер встановив черговий рекорд в Америці
Ігор Побер достойно представив Україну на міжнародних змаганнях з пауерліфтингу, які відбулися в Америці
Тернополянин здобув дві нагороди на Всесвітніх іграх єдиноборств
З 20 по 30 жовтня в Королівстві Саудівській Аравії, в місті Ріяд, проходили Всесвітні ігри єдиноборств-2023
В Тернополі відбувся відкритий чемпіонат міста із гімнастики
25-27 жовтня 2023 року у спеціалізованому гімнастичному залі пройшов Відкритий чемпіонат міста Тернополя з гімнастики спортивної
Чортків’янин Арсеній Тимофтей – чемпіон України з класичного паверліфтингу
Протягом тижня у Коломиї проходить Чемпіонат України з класичного паверліфтингу серед вихованців дитячо-юнацький спортивних шкіл
Бодібілдерка з Тернополя посіла призове місце на міжнародному турнірі
Бодібілдерка з Тернополя Владлена Ковалевська посіла друге місце на міжнародному турнірі "Арнольд Класик Європа"
18-річний шахіст з Чорткова Валентин Гулька – майстер FIDE!
Приємною звісткою поділилася на своїй сторінці у Facebook матір спортсмена, водночас президентка ГО "Шахова федерація Чортківщини" Ірина Зенчак-Гулька
Збірна Тернопільщини здобула дві "бронзи" на змаганнях з гирьового спорту
З 5 по 8 жовтня в Києві проходив особисто-командний Кубок України з гирьового спорту пам’яті загиблих спортсменів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
У Тернополі відбувся дитячий турнір з тенісу
26-27 серпня напередодні Дня міста у парку Сопільче відбувся дитячий турнір з тенісу під патронатом міського голови Сергія Надала
Лижник з Тернопільщини виступить на юніорському чемпіонаті світу з лижоролерів
Чемпіонат світу серед юніорів з лижоролерів відбудеться у Латвії в Мадоні
Тернопільський рятувальник виборов "бронзу" на чемпіонаті Європи
Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з жиму штанги лежачи
Велосипедисти з Тернопільщини – призери чемпіонату України
Тернопільські велосипедисти успішно виступили на командному чемпіонаті України в олімпійських видах з велоспорту на шосе
Санну трасу на Тернопільщині, на якій загинула школярка, не використовуватимуть
Санну трасу у Кременці не використовуватимуть
Юна важкоатлетка з Хоросткова – срібна та бронзова призерка чемпіонату Європи
Юна спортсменка з Хоросткова Тернопільської області здобула "срібні" та "бронзову" медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики
Відбувся чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону та гонок на лижоролерах
На Тернопільщині відбувся чемпіонат області з літнього біатлону та гонок на лижоролерах
Спортсменка з Тернопільщини встановила рекорд України
Спортсменка з Тернопільщини Софія Стечишин встановила рекорд України у присіданнях
Близько 110 юних спортсменів взяли участь у чемпіонаті міста з катання на роликах та скейтах
3 червня у парку Тараса Шевченка відбувся чемпіонат міста Тернополя з катання на роликах та скейтах
Спортсменка з Тернополя здобула бронзу на Відкритому Кубку України з більярду
Тернополянка отримала третє місце на Відкритому Кубку України "Київські каштани" з більярдного спорту серед жінок
Армреслер з Тернопільщини здобув звання майстра спорту міжнародного класу
Спортсмен з Тернопільщини – призер чемпіонату світу з армрестлінгу здобув високе спортивне звання
Близько 50 спортсменів взяли участь у Відкритому кубку міського голови за програмою "Kids athletic"
12 травня у фізкультурно-оздоровчому комплексі, що на вул.Братів Бойчуків,4 відбулися дитячі легкоатлетичні змагання "Kids athletic"
Спортсмени з Тернопільщини вибороли медалі на чемпіонаті з кінного спорту
Минулими вихідними, з 12 по 14 травня, в кінно спортивному клубі "Патріот", проходив Відкритий чемпіонат Рівненської області з кінного спорту, серед дітей, юнаків та дорослих
Марія Полянська стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу
Упродовж 2-7 травня 2023 року у місті Тістед (Данія) тривали змагання чемпіонату Європи з пауерліфтингу