Тернополянин став переможцем чемпіонату України з плавання
Тернопільський спортсмен Юрій Юркевич здобув золоту медаль на чемпіонаті України з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем
Тернопільські плавці здобули ряд нагород на турнірі у Бурштині
14 жовтня в Бурштині Івано-Франківської області, вихованці КДЮСШ №1 взяли участь у турнірі з плавання
Cпортсмен з Тернополя переміг на чемпіонаті України з віндсерфінгу
Спортсмен із Тернополя Тімур Данієлян здобув перемогу на чемпіонаті України з віндсерфінгу, який відбувся у Києві
Тернопільські віндсерфінгісти здобули "золото" і "срібло" на чемпіонаті України з вітрильного спорту у Києві
В Києві завершився чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських класах, який впродовж трьох днів відбувався на Дніпрі, в районі Оболоні
Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata
16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни
Тернопільські спортсменки посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та серед дорослих
Студент з Тернопільщини посів призові місця на чемпіонаті світу з плавання
У столиці Аргентини Буенос-Айресі завершився чемпіонат світу з плавання серед спортсменів із порушенням слуху
Тернополянин здобув золоту та срібну нагороди на чемпіонаті України з плавання
27-30 липня у м. Полтава проходив літній чемпіонат України з плавання
Тернопільські віндсерфінгісти здобули шість медалей на Чемпіонаті України
Впродовж чотирьох днів Тернопіль приймав Чемпіонат України з вітрильного спорту, в класах вітродошок "IQ FOIL" та "Techno-293"
Тернопільська веслувальниця виборола бронзову медаль
В столиці Словаччині відбулась ХХХVІІ міжнародна регата "Братіслава 2023" з веслування на байдарках і каное
Тернопільська спортсменка здобула три золоті медалі
Тернопільська спортсменка здобула три золоті медалі на чемпіонаті України з марафону з веслування на байдарках і каное. Змагання відбувалися у Вінниці
Тернопільська команда увійшла у ТОП - 20 Чемпіонату України з плавання
Впродовж 3-7 травня у м. Бровари (Київська область) проходив Чемпіонат України з плавання
Тернополянка здобула срібну медаль на змаганнях в Умані
Цими днями у м. Умань проходить Кубок України з веслування на байдарках і каное
Юні тернопільські спортсмени здобули 26 медалей на міжобласному турнірі з плавання
Спортсмени з Тернополя взяли участь у міжобласному турнірі з плавання "Прикарпатська весна 2023"
26 нагород привезли тернопільські плавці з міжобласного турніру з міста Долина
Впродовж двох днів у місті Долина Івано-Франківської області тривав Відкритий міжобласний турнір з плавання "Прикарпатська весна 2023"
У Тернополі на чемпіонаті області впродовж двох днів змагались найсильніші юні плавці
Чемпіонат Тернопільської області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків впродовж двох днів, 8-9 лютого тривав у басейні КДЮСШ №1
Плавці із Тернополя вибороли 13 медалей на міжнародному турнірі в Польщі
З перемогами повернулися вихованці КДЮСШ №1 міста Тернополя з міжнародного турніру з плавання "Plywaj w Ledze"
Юні тернопільські веслувальники успішно завершили спортивний сезон на чемпіонаті України в Умані
З одинадцятьма медалями, з яких 2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових, повернулись тернопільські веслувальники з міста Умань Черкаської області
На Тернопільському ставі відбувся чемпіонат України з віндсерфінгу
Чемпіонат України з вітрильного спорту у класі вітродощок iQFOiL з 24 до 26 вересня 2022 року тривав у Тернополі
Тернопільська веслувальниця Іванна Дяченко здобула вісім нагород різного гатунку на чемпіонаті України
Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, який з 8 до 12 вересня відбувався на водоймі Осташівського ставу у місті Умань на Черкащині
Юні веслувальники з Тернополя здобули перемогу на "Добротвірській регаті"
Перемогу на "Добротвірській регаті-2022" здобули вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Тернопільської міської ради
Тернополянка увійшла до десятки кращих спортсменок світу у веслуванні на байдарці
У чеському місті Рачіцена завершився перший етап Кубка світу "Canoe Račice" з веслування на байдарках і каное
Уродженець Тернопільщини виборов шість медалей на Дефлімпійських іграх
Уродженець Тернопільщини Ілля Султанов виборов у плаванні шість медалей на Дефлімпійських іграх, які відбуваються у Бразилії
У Тернополі змагались юні плавці "Інваспорту"
Змагання відкритої першості Тернопільської регіональної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю з плавання серед спортсменів з інвалідністю відбулись у Тернополі 27 листопада 2021 року
На "Водній арені" у Тернополі змагалися 600 спортсменів з веслування на драгонботах
600 спортсменів змагаються чемпіонаті України з веслування на драгонботах "Дракон" серед спортивних клубів та серед спортсменів ДЮСШ. Змагання відбуваються на "Водній арені Тернопіль"

« назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1017 18 вперед »