Тернополянин став переможцем чемпіонату України з плавання

категорія: Водні види | дата: 21 12 2023

Тернопільський спортсмен Юрій Юркевич здобув золоту медаль на чемпіонаті України з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем, а також став срібним призером на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Змагання відбувалися у басейні "Купава" в місті Бровари, де проходив зимовий чемпіонат України з плавання. У змаганнях взяли участь понад 230 спортсменів з усіх регіонів України.

Тернопільську область представляли двоє тернополян: майстер спорту України Юрій Юркевич та кандидат в майстри спорту України Михайло Басара.

Спортсмен Юрій Юркевич став переможцем чемпіонату України на дистанції 50 метрів вільним стилем, а також срібним призером на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Тернопільський спортсмен Михайло Басара увійшов у ТОП-10 найсильніших спортсменів на дистанції 50 метрів на спині, посівши 9 місце.

Джерело: Суспільне