Про нас
увійти

Тернопільські віндсерфінгісти здобули "золото" і "срібло" на чемпіонаті України з вітрильного спорту у Києві

категорія: Водні види | дата: 29 09 2023
Тернопільські віндсерфінгісти здобули "золото" і "срібло" на чемпіонаті України з вітрильного спорту у Києві

В Києві завершився чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських класах, який впродовж трьох днів відбувався на Дніпрі, в районі Оболоні, повідомляє Управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР.

Учасниками регати стала і команда віндсерфінгістів з Тернополя, у складі якої виступали шестеро спортсменів у класі IQFOIL. Змагання відбувались за слабкого перемінного вітру, однак суддівській бригаді таки вдалося провести 9 перегонів.

Як розповів тренер спортсменів Олексій Нижегородов, тернополяни з першого ж дня захопили лідерство у гонках і змогли втримати першість та успішно завершити регату.

Відтак, кандидат у майстри спорту України Тимур Данієлян - став чемпіоном України. Завдяки такому результату спортсмен виконав норматив майстра спорту України. Срібну медаль виборов майстер спорту України Мар’ян Воловець. Буквально кілька очок не вистачило до третього місця випускнику В’ячеславу Ровецькому, який став четвертим.

Наймолодшим учасником команди, який вперше брав участь у регаті такого рівня, став 14-річний вихованець КДЮСШ з водних видів спорту ТМР Ян Іваськів, який посів сьоме місце, пройшовши всі перегони на рівні з дорослими спортсменами.

Вітаємо тернополян та бажаємо їм нових перемог!!!

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook