Про нас
увійти

Тернопільські спортсменки посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

категорія: Водні види | дата: 15 09 2023
Тернопільські спортсменки посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

Тернопільські спортсменки посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та серед дорослих. Про це повідомили на сторінці Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів.

Спортсменки Іванна Дяченко та Дарія Довбня вибороли 17 нагород, з яких 4 золоті, 6 срібних та 7 бронзових.

Іванна Дяченко здобула три золоті нагороди в байдарці-одиночці на 200-метрівці як серед спортсменок в молодіжному чемпіонаті, так і серед дорослих. Ще одну золоту медаль Іванка виборола у байдарці-четвірці на 200 метрівці на дорослому чемпіонаті. Срібні нагороди Іванна Дяченко виборола у байдарці-одиночці та байдарці-четвірці на 500 метрівці на молодіжному чемпіонаті. Ще дві срібні нагороди у Іванки на дорослому чемпіонаті в байдарці-двійці на 200-метрівці та байдарці-четвірці на 500-метрівці, а в байдарці-одиночці на 500-метрівці Іванка фінішувала з третім результатом. Всього на рахунку Іванни Дяченко вісім нагород.

Дарія Довбня виборола золоту нагороду на дорослому чемпіонаті у байдарці-двійці на 1000 метровій дистанції. Пару для Дарії склала спортсменка Поліна Нурова з міста Дніпро, з якою вони раніше перемагали на чемпіонаті України з марафону. Ще три бронзові нагороди Дарія Довбня виборола на дорослому чемпіонаті в байдарці-одиночці на 1000 метрівці, в байдарці-двійці на 500-метрівці та в байдарці-четвірці на 200-метровій дистанції.

На молодіжному чемпіонаті Дарія Довбня виборола дві срібні нагороди в байдарці-одиночці та байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів. Ще три бронзові нагороди до скарбнички медалей області Дарія завоювала в байдарці-двійці на 500 метрів та в байдарці-четвірці на 500 та 200-метровій дистанції. Загалом Дарія Довбня виборола дев'ять нагород.

Джерело: Суспільне

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook