Про нас
увійти

У Тернополі стартував ХХІV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків "Тернове поле"

категорія: Єдиноборства | дата: 17 11 2023
У Тернополі стартував ХХІV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків "Тернове поле"

17 листопада у фізкультурно-оздоровчому комплексі стартував ХХІV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків "Тернове поле", присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Віталія Назарчука.

Загалом участь у турнірі візьмуть більше 120 спортсменів, які боротимуться у 10 вагових категоріях.

ффУ цьогорічному турнірі змагатимуться найсильніші дорослі борці з Тернополя, Одеси, Южного (Одеська обл.), Миколаєва, Дніпра, Харкова, Києва, Броварів, Білої Церкви, Хмельницького, Львова,  Чернівців, Сум, Рокитного (Рівненська область), а також команди, що представляють Донецьку, Хмельницьку області та інші.

"Вітаю юних спортсменів цього турнірі у нашому місті. Насамперед, слова подяки нашим воїнам, які сьогодні захищають нашу державність і крок за крок звільняють окуповані території. Також вдячність усім організаторам цього заходу та меценатам. Ми гордимося тим, що турнір такого високого рівня проводиться у Тернополі, - відзначає міський голова Сергій Надал. -  Ці змагання завжди відкривають нових майстрів спорту, які гідно представляють Україну на міжнародному рівні. Бажаю спортсменам вдалих виступів, волі до перемоги, чесного суддівства і нехай переможе сильніший".

Турнір триватиме впродовж 17-18 листопада, чемпіони змагатимуться за титул майстра спорту України.

Організатори змагань: Міністерством молоді та спорту України, управлінням  розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, Асоціацією спортивної боротьби України та Тернопільською обласною федерацією вільної боротьби.

Джерело: ТМР

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook