Про нас
увійти

Люшняк Тадей з Тернополя отримав друге місце на чемпіонаті України з картингу

категорія: Автоспорт | дата: 11 04 2021 | переглядів: 616
Люшняк Тадей з Тернополя отримав друге місце на чемпіонаті України з картингу
Днями, у місті Полтава, відбувся перший етап чемпіонату України з картингу. Участь з змаганнях взяли близько 100 спортсменів з різних міст України.

Команду з Тернополя представляли четверо картингистів - Бліхар Олександр, Тадей Люшняк, Кабаков Давид, Сорокопуд Констянтин.

"Тадей Люшняк і Бліхар Олександр змагалися у дорослій категорії "ОК" - 15 років і старше, - розповів Микола Чорний, тренер та голова Тернопільської обласної федерації картингу. - Сорокопуд Констянтин в категорії "ОК юніор" - 12-15 років та Кабаков Давид - дитяча академія картингу - 4-7 років".

Спортсмени здійснили по три виїзди і за кількістю набраних очок було визначено переможців.

"Тадей Люшняк зайняв друге місце, Бліхар Олександр - четверте, Сорокопуд Констянтин -7 і Кабаков Давид - 10 місце, - зауважив тренер. - Для тернопільських спортсменів це був перший виїзд цього року. По суті вони перед чемпіонатом навіть не тренувалися, бо погодні умови не дозволяли".

Переможці та учасники змагань отримали кубки і грамоти та готуються до другого етапу кубка України з картингу, який невдовзі відбудеться у столиці.

"24-25 квітня Київ - другий етап чемпіонату України з картингу, - відзнавчив Микола Чорний. - Загалом має бути 6 етапів і на останньому буде визначено чемпіонів України". 

До речі, попередньо, на 17-19 вересня у Тернополі заплановано проведення чергового етапу кубку з картингу, та поки що ні траса у місті, ні інфраструктура на жаль, до цих змагань не готові.

"17-19 вересня етап кубку України з картингу мав би відбутися у Тернополі, надіюся, що міська та обласна  влада відреагує на даницй захід та профінансує  і допрацює траси, а також потрібно створити мінімальні умови для перебування спортсменів, - зауважив Микола Чорний. - Трасу потрібно як мінімум відгородити, облаштувати зручності для людей, приїдуть близько 500 осіб, їх треба розмістити, нагодувати і так далі. Маємо надію, що за 5 місяців вдасться щось зробити".

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин