Про нас
увійти

У Тернополі провели Кубок України з картингу

категорія: Автоспорт | дата: 03 07 2017
У Тернополі провели Кубок України з картингу

Вдруге Кубок України з картингу серед учнівської молоді провели у Тернополі на відновленій картинговій трасі. На змагання приїхало 12 команд з Ужгорода, Рівного, Черкас, Одеси, Львова, Хмельницького, Чернівців, Луцька та Тернополя, повідомляють в тернопільській міській раді.

Очільник Тернополя Сергій Надал зазначив, що відновлення картингової траси у Тернополі - це успішний інвестиційний проект, який вдалося реалізувати завдяки співпраці влади та соціально-відповідального бізнесу.

«Картингова траса у Тернополя – третя по величині в Україні та найбільша у Західній Україні і з кожним роком все більше тернополян висловлюють бажання займатися картингом. Добре, що у місті проводяться змагання різного рівня, адже це популяризація міста та спорту, - каже міський голова. – Зазначу, що є ідея незабаром провести у Тернополі вперше в Україні змагання з електрокартингу».

Нагадаємо, картингова траса була реконструйована у 2015 році без витрачання бюджетних коштів, а її протяжність становить майже 800 метрів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook