Про нас
увійти

Із перемогою повернулись тернопільські картингісти з Кубка України

категорія: Автоспорт | дата: 12 10 2018
Із перемогою повернулись тернопільські картингісти з Кубка України

Найпрестижніша гонка сезону 2018-ого року відбулась у місті Кам'янське. У гонці взяло участь 83 спортсмени. Із Тернополя - троє, а загалом із Західної України - семеро. Тернопільські спортсмен виграли "Кубок України" в категорії "125 безкоробка юніор", повідомляє 20 хвилин.

- Це гонка, на яку чекають всі спортсмени, її проводять в кінці сезону, - розповідає президент Федерації картингу Тернопільської області Микола Чорний. - З Тернополя було троє спортсменів.

Серед юнаків 12-15-ти років, перше місце зайняв Олександр Бліхар. Олександр Комендат - шосте місце у категорії міні - 9-13 років. Показати кращий результат йому завадили технічні причини. А серед дорослих - 32+, Іван Лобоцький посів дев'яте місце.

- Результати навіть дуже хороші, тому що ми на цій трасі вперше у цьому році і в нас було мало часу для її вивчення, - каже Микола Чорний. - У Бліхара були дуже сильні суперники, але знаючи це він не дав їм жодного шансу себе обігнати. Починаючи з кваліфікації, яку виграв і стартував першим, жодного разу не поступився першим місцем і всі три виїзди на трасу фінішував першим.

У Комендата, як розповідає Миколай Чорний, в групі також були непрості суперники, які виступають у чемпіонатах закордоном. Але Олександр гідно боровся і різниця проходження кола між ним і лідером всього дві десятих секунди.

- Це хороший час, ми розраховували на значно кращий результат, але трішки підвела техніка, - продовжує пан Чорний. - У Івана Лобоцького в категорії було більше двадцяти суперників. Через технічні причини Іван не виїжджав на кваліфікацію, отже стартував з останньої позиції і фінішував дев'ятим. Це хороший результат, у нього було багато суперників з багаторічним стажем, а він в картингу всього третій рік. До речі, ще двоє дітей із Західної України посіли перші місця у своїх категоріях.

Результатами та гонкою, як каже Микола Чорний, спортсмени задоволені, адже повернулись з кубками, грамотами та хорошими призам. Картингісти дякують усім, хто їх підтримував в цьому сезоні. Зараз сезон чемпіонатів закінчився, є ще змагання в інших країнах, де тепліше. Тому спортсмени планують на них потрапити і тренуватися там, поки в Україні буде зима, щоб бути у хорошій формі на сезон 2019 року.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook