Лижники з Великоберезовицької громади стали чемпіонами України
Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат відбувався з 2 по 9 березня на Львівщині
Спортсмен з Копичинців здобув "срібло" на парачемпіонаті України з лижних перегонів
Володимир Черниш з Копичинців зайняв друге місце на чемпіонаті України із пара лижних перегонів у дистанції на 10 км
14 нагород здобули вихованці Тернопільської спортивної школи "Екстрім" на Чемпіонаті України з фристайлу
З 10 по 12 лютого 2024 року у "Буковелі" проходив Чемпіонат України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з фристайлу
Мандзій фінішував 13-м на етапі Кубка світу з санного спорту
У німецькому Вінтерберзі завершився третій етап Кубка світу з санного спорту
Андрій Мандзій здобув першу медаль у сезоні Кубка націй із санного спорту
У німецькому Вінтерберзі стартував третій етап Кубка націй з санного спорту
Студент ЗУНУ візьме участь у IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх
Студент ВСП "ФКЕПІТ" Назарій Тесельський візьме участь у IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх
Спортсмени з Тернопільщини – переможці чемпіонату України зі стрибків на лижах з трампліну
У Ворохті завершився чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну
Юліанна Туницька з Тернопільщини – краща серед юніорок в санному спорті
Санкарка з Кременця Юліанна Туницька розповіла як готується до змагань та як поєднує навчання з підготовкою до стартів
Тернопільський спортсмен здобув золоту медаль на змаганнях у США
Тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув золоту медаль на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США
Тернополянин здобув другу медаль на змаганнях в США
Тернопільський паралімпієць Тарас Радь виборов бронзову медаль на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону у США
Лижники з Тернопільщини - призери чемпіонату України серед юнаків та дівчат
Тернопільські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат
Тернопільські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з лижних гонок
З 24 лютого по 2 березня 2023 року в с. Яворів Львівської області проходив чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат
Тернопільський паралімпієць Тарас Радь виборов срібну медаль
Тернопільський паралімпієць Тарас Радь виборов срібну медаль на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону у США
Спортсмени Тернопільщини завоювали п’ять медалей на чемпіонаті України
Представники Тернопільського "Інваспорту" завоювали п’ять медалей на чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону
Тернопільський спортсмен виборов бронзову медаль на чемпіонаті України
Тернопільський спортсмен Андрій Євтушенко виборов бронзову медаль на чемпіонаті України з парабіатлону і лижних перегонів-2023
У Кременці відбувся обласний чемпіонат зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства
Відбувся другий Відкритий чемпіонат Тернопільської області зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства, присвячений пам'яті Заслуженого тренера України Олега Бережанського
Чемпіонат з лижних гонок відбувся в Острові на Тернопільщині
На лижній базі у селі Острів відбулася Відкрита першість "ДЮСШ-"ОЛІМП" Великоберезовицької селищної ради з лижних гонок
Кременецькі санкарі виступатимуть на етапі Континентального кубка серед юнаків
Спортсмени з Кременеччини готуються до етапу Континентального кубка з санного спорту серед юнаків групи А у Південній Кореї
Паралімпієць з Тернопільщини Тарас Радь здобув "срібло" у змішаній естафеті на чемпіонаті світу
Національна паралімпійська збірна України успішно завершила чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону
Тернопільський спортсмен здобув золоту медаль на чемпіонаті світу
Тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув золоту медаль на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у Швеції на дистанції 10 км
Санкарка з Кременця Юліанна Туницька стала чемпіонкою світу серед юніорок на змаганнях в австрійському місті Блуденц
Нова сторінка була вписана в історію українського санного спорту на чемпіонаті світу серед юніорів, що проходить цими днями в астрійському місті Блуденц
Спортсмен з Тернопільщини виборов срібну медаль в Латвії
Санкар з Кременеччини Андрій Мандзій став срібним призером на етапі Кубка націй з санного спорту. Змагання відбуваються у латвійському місті Сігулда
Тарас Радь здобув бронзову медаль на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону
Вихованець Тернопільського регіонального центру "Інваспорт" Тарас Радь здобув бронзову нагороду на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону
Андрій Мандзій уперше в кар'єрі фінішував у топ-10 на етапі Кубка світу з санного спорту
Збірна України з санного спорту дебютувала в новому сезоні Кубка світу із санного спорту, це сталося на першому етапі в австрійському Іннсбруку
В Латвії тернопільській санкарі здобули 21 нагороду
В латвійському місті Сігулді відбулись змагання з санного спорту: Чемпіонат України, Кубок України та Чемпіонат України серед юніорів та юніорок

« назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1056 57 вперед »