Санкарка з Кременця Юліанна Туницька стала чемпіонкою світу серед юніорок на змаганнях в австрійському місті Блуденц
![Санкарка з Кременця Юліанна Туницька стала чемпіонкою світу серед юніорок на змаганнях в австрійському місті Блуденц](http://sports.te.ua/upload/news/3abd7a0dc2e6a5034ad65fbe124c783b63c5067a89d4b.jpg)
Нова сторінка була вписана в історію українського санного спорту на чемпіонаті світу серед юніорів, що проходить цими днями в астрійському місті Блуденц, повідомляє управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.
Учасниця Олімпійських ігор у Пекіні 19-річна Юліанна Туницька з Кременця здобула на цьому турнірі золото, показавши за підсумками двох заїздів в одномісних санях перший час – 1.04,723 і випередивши на 0,211 секунди найближчу суперницю - господарку траси Барбару Алмаєр.
Свою другу нагороду новоспечена чемпіонка світу серед юніорів виборола вже в командних змаганнях, ставши срібною призеркою разом зі своїми колегами по команді львів’янами Даниїлом Марціновським, Вадим Микиєвичем та Богданом Бабурою.
Юліанна Туницька - випускниця Тернопільської обласної школи із зимових видів спорту, учениця Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, спортсменка-інструкторка ТОО ФСТ «Динамо» України, студентка ЗУНУ. Тренує спортсменку Світлана Кравчук.