Тернопільський паралімпієць Тарас Радь виборов срібну медаль

категорія: Зимові види | дата: 02 03 2023

Тернопільський паралімпієць Тарас Радь виборов срібну медаль на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону у США. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Фінальний етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону з 1 до 8 березня 2023 року триватиме у місті Мідвей (США).

У змаганнях взяли участь спортсмени з 18 країн світу. Команду України на цих змаганнях представили 12 спортсменів.

В складі Національної паралімпійської збірної команди України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у класі LW 10 - 12 (сидячі) змагався тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів вихованець ДЮСШІ "Інваспорт", студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, заслужений майстер спорту України біатлону Тарас РАДЬ.

Срібна медаль стала першим здобутком української команди. У лижних перегонах спринт класичним стилем Тарас Радь виборов срібну нагороду. 2 березня за розкладом відбудеться індивідуальна гонка вільним стилем (5 км).

Джерело: Суспільне