Тернополянин здобув другу медаль на змаганнях в США

категорія: Зимові види | дата: 06 03 2023

Тернопільський паралімпієць Тарас Радь виборов бронзову медаль на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону у США. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Фінальний етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону з 1 до 8 березня 2023 року триватиме у місті Мідвей (США).

У змаганнях взяли участь спортсмени з 18 країн світу. Команду України на цих змаганнях представили 12 спортсменів.

У класі LW 10-12 (сидячі) у лижних перегонах в індивідуальній гонці вільним стилем на дистанції 5 км Тарас Радь виборов бронзову нагороду.

Нагадаємо, що це вже друга медаль Тараса у цих змаганнях. У лижних перегонах спринт класичним стилем спортсмен здобув "срібло".

Джерело: Суспільне