Про нас
увійти

Тернопільські хокеїсти перемогли у Новояворівську

категорія: Командні види | дата: 17 01 2012
Тернопільські хокеїсти перемогли у Новояворівську

Там наші хокеїсти брали участь у продовженні традиційного турніру на кубок "Подоляни-2011", присвяченому дню Святого Миколая.

Нагадаємо, перший етап цього турніру пройшов у Тернополі 18-19 грудня 2011 р. Утім, місцева однойменна команда із Новояворівська не змогла завітати на турнір. Тож тернопільські Подоляни вирішили власними силами зробити візит до сусідів.

До слова, у Тернополі, наші команди зіграли досить успішно. Так, молодіжна команда зайняла третє місце, перемігши однолітків із команди Чернівецькі Пінгвіни. Дорослі спортсмени обіграли луцьку Спарту із рахунком 8:6.

Першими на лід у Новояворівську вийшли молоді хокеїсти "Подолян". Поєдинок проти ХК Новояворівськ відбувся 26 грудня. У поєдинку проти своїх однолітків, наші хлопці довели беззаперечну перевагу. Шайби у ворота суперників влітали одна за одною. У новояворівських гравців жодних аргументів не знайшлося. У підсумку тернополяни "відвантажили" опонентам дев’ять "сухих" шайб.

По три точних кидки на свій рахунок записали хокеїсти Подолян — Назар Чубак і Максим Дуве. Дублем "вистрілив" Леонід Нюня. По одній шайбі закинули Віталій Федуник і Валентин Мурин.
Наступного дня, 27 грудня, на лід вийшли дорослі хокеїсти. У цьому поєдинку теж не було рівних гостям. Наші спортсмени закинули у ворота господарів шість шайб і отримали лише одну — у відповідь.

У тернополян хет-трик на свій рахунок записав Ігор Вайшле. По одній шайбі закинули Максим Дуве, Валентин Мурин і Сергій Королюк.

— Двічі впевнено перемігши своїх суперників у Новояворівську, ми довели, що є найсильнішою командою Західної України, — коментує результат турніру тренер Подолян Леонід Шило. — Незабаром плануємо відвідати Луцьк, де місцева команда Спарта буде організовувати турнір. У планах також є ще одна поїздка у Новояворівськ.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook