Тернопільські регбісти борються за місце у складі збірної України
Регбісти з Тернополя можуть потрапити в українську збірну та поїхати у її складі на чемпіонат Європи
Юні тернопільські регбісти завоювали "бронзу" на міжнародному турнірі в Польщі
Юні тернополяни здобули бронзові нагороди на міжнародному турнірі, який проходив у Гданську, про це розповів тренер команди Володимир Крутовський
Регбісти з Тернополя – призери відкритого кубку Львова
Спортсмени регбійного клубу "Терен" успішно виступили на відкритому кубку Львова з пляжного регбі
Тернопільські спортсмени завоювали призові місця на чемпіонаті України з регбіліг
Днями, у місті Хмельницький відбулися фінальні змагання Чемпіонату Країни з регбіліг
Кременецькі регбістки - срібні призери літньої Універсіади
25 травня у Львові відбулася XVIII літня Універсіада із регбі - 7 серед жінок
Команди з Тернополя вибороли другі місця в першому турі чемпіонату України з регбіліг
Команди з регбі з файного міста Тернопіль завоювали призові місця в першому турі чемпіонату України з регбіліг
У Кременці відбувся 1-й тур жіночої Суперліги з регбі-7
7 травня, у Кременці Тернопільської області відбувся 1-й тур чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд Суперліги 2023 року.
В Тернополі змагались регбісти з трьох областей
5 листопада у Тернополі, на стадіоні Тернопільського технічного університету відбувся відкритий Кубок Тернопільської області з регбі-7 та кубок Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту
Кременчанки у збірній команді України з регбі U18 — абсолютні чемпіонки "Warsaw Rugby Festival"
Збірна команда України з регбі U-18, до складу якої увійшли спортсменки з Кременця, здобула блискучу перемогу на чемпіонаті Warsaw Rugby Festival
Хокеїсти з усієї України змагалися на тернопільському ставі
Хокеїсти з усієї країни з’їхалися цими вихідними у Тернопіль
В Тернополі провели матч гравці хокейної Суперліги України
5 лютого у Тернополі стартував всеукраїнський чемпіонат з хокею серед любителів на озері "Ternopil Hockey Classic – 2022"
У Тернополі розпочався хокейний чемпіонат: змагаються 18 команд
18 команд з 9 регіонів беруть участь у Всеукраїнському чемпіонаті з хокею серед любителів на озері "Ternopil Hockey Classic-2022"
До Тернополя на два дні з’їдуться хокеїсти зі всієї України
Всеукраїнський чемпіонат з хокею "Ternopil Hockey Classic – 2022" відбуватиметься на Тернопільському ставі 5-6 лютого
Регбістки з Кременця здобули "срібло" Першості України з регбі-7
Жіноча збірна команда "Кременецька ДЮСШ ім. Андрія Пушкаря" виборола срібні медалі Першості України з регбі-7 (вища ліга)
Регбістки ЗУНУ у трійці кращих!
19 вересня 2021 року в Івано-Франківську жіноча збірна команда "Універ-ЗУНУ" Західноукраїнського національного університету виборола бронзові медалі Першості України з регбі-7 (вища ліга)
У тернопільський регбійний клуб "Терен" приїхав відомий французький спортсмен
В гості та ще й подарунками завітав до тернопільських регбістів іменитий представник французького регбійного клубу
Регбійний клуб "Терен" виборов друге місце на відкритому кубку Закарпатської області
Регбійний клуб з Тернопільщини виборов друге місце на відкритому кубку Закарпатської області.
У Кременці відбувся тур з регбі-7 Чемпіонату України Західного регіону
На Тернопільщині відбудеться Чемпіонат України з регбі-7 серед жіно
Сьогодні, 15 травня, у Кременці на міському стадіоні відбудеться Чемпіонат України з регбі-7. Вища ліга жінки
На Тернопільщині відбувся відкритий чемпіонат з регбі-7 серед юніорів
30 квітня у Тернополі відбувся відкритий чемпіонат з регбі-7 серед юніорів
У Кременці відбувся відкритий кубок з регбі
Днями, у місті Кременець, що на Тернопільщині, відбувся відкритий кубок Кременця з регбі-7
Тернополянки стали бронзовими призерками чемпіонату України з голболу
Впродовж п’яти днів у Харкові відбувався чемпіонат України з голболу серед спортсменів з порушеннями зору (жінки)
Тернопільські спортсмени у складі регбійного клубу зі Львова перемогли команду Рівного
У ці вихдіні, у місті Рівне, на стадіоні "Мототрек" відбувається супер ліга чемпіонату України з регбі-13 - регбіліг
Тернопільський клуб "Терен" взяв участь у першому кубку України з зимового регбі
На стадіоні військової частини ВВС у Києві пройшов перший в Україні відкритий кубок Києва з зимового регбі "Київ OPEN"
Команди з Кривого Рогу та Підволочиська отримали перемогу на хокейному турнірі у Тернополі
На цих вихідних, 13-14 лютого, у Тернополі, на ковзанці Театрального майдану відбувався хокейний турнір "Ternopil Hockey Classic"

« назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 вперед »