"Дністер" на виїзді розбив "Миколаїв"

категорія: Футбол | дата: 04 09 2024

Заліщани, поступаючись по ходу матчу 2:1, зуміли декласувати чемпіона Львівщини та володаря аматорського Кубка.

Виїзд на Львівщину став справжнім іспитом для підопічних Олега Шелаєва, які виграли два поспіль матчі у аматорській лізі.

Перший тайм став успішним для гостей, які відкрили рахунок у середині зустрічі. Подачу з кутового замкнув Валентин Пасічник, забивши другий гол у складі "Дністра".

На початку другого тайму суперники зуміли створити камбек. Спочатку також подачу з кутового від лідера "Миколаєва" Григорія Коваля у власні ворота зрізав Назар Процик. А незадовго флангову подачу зліва замкнув кращий бомбардир миколаївців Назар Цюпка — 2:1.

Заліщани, поступаючись, знайшли у собі резерви та перевернули хід матчу. Відквитав перевагу Роман Голодрига, який, ударом від газону, зумів перекинути воротаря суперників. Вперед "Дністер" вивів Дмитро Бобик. Півзахисник гостей обігрався з партнером та вразив вже пусті ворота опонента.

А масну крапку у виїзній перемозі поставив Валентин Білик, який реалізував вихід сам-на-сам з голкіпером.

Третя перемога "Дністра" у аматорському чемпіонаті України.

Наступний тур наша команда теж проведе на виїзді 7 вересня проти команди VIVAD із Житомирщини.

Чемпіонат ААФУ / Група 1, 3 тур

1 вересня 2024, м. Миколаїв

"Миколаїв" – "Дністер" 2:4

Голи: Процик (49 аг), Цюпка (57) — Пасічник (33), Голодрига (69), Бобик (73), Білик (83)

"Миколаїв": Бурмас, Гурський, Славецький, Давидяк (Дзюрах 46), Коваль (Заваляк 72), Дмуховський, Качор (Федина 86), Козловський (Артимович 46), Піяйко, Криницький (Грибінець 46), Цюпка

"Дністер": Попович, Червонецький, Пасічник, Бацман, Давидюк (Чемерейко 61), Шишигін (Тракало 90), Бобик, Білик (Садовський 90+4), Ландяк (Шелаєв 88), Голодрига (Кірієнко 88), Процик

Попередження: Шишигін (17), Пасічник (45), Дмуховський (54), Славецький (81), Шелаєв Д. (90)

Джерело: Дністер Заліщики