Галицькі Ведмеді здолали хокейний клуб Нетішин

категорія: Командні види | дата: 12 01 2012

Перший поєдинок у новому році, тернопільські хокеїсти провели у гостях проти команди Нетішин. Цікаво, що грали хокеїсти повністю під відкритим небом.

До поєдинку із нетішинськими хокеїстами у активі Галицьких Ведмедів була лише одна перемога (у першому турі проти Подолян) та три поспіль поразки. Тому у протистоянні із аутсайдером, нашим хокеїстам потрібна була лише перемога, аби покращити своє турнірне становище.

Поєдинок активніше розпочали хокеїсти Нетішина, але вже у першій контратаці саме Галицькі Ведмеді відкрили рахунок. Згодом тернополянам вдалася ще одна красива атака і вони рахунок подвоїли (2:0). Але до завершення першого періоду господарям льодової арени вдалося засмутити й воротаря Галицьких Ведмедів. Отож, на перерву колективи вирушили за мінімальної переваги гостей з Тернополя (2:1).

У другому періоді місцева публіка побачила лише одну закинуту шайбу. Її автором став хокеїст Нетішина, якому вдалося протягнути шайбу до чужих воріт та виконати точний кидок повз нашого голкіпера (2:2).

Вирішальним у зустрічі став третій період у якому Галицькі Ведмеді просто познущалися із оборони місцевих гравців. Спочатку у меншості наші хокеїсти двічі вразили чужі ворота, а згодом зробили це ще тричі. Між тим ще одна результативна атака вдалася Нетішину. Та все ж переконливу перемогу з рахунком 7:3 відсвяткувала тернопільська команда.