Тернопільські хокейні команди програли Чернівецьким Пінгвінам

категорія: Командні види | дата: 09 01 2012

Спершу на лід вийшли хокеїсти Подолян, а через тиждень до сусіднього обласного центру завітали Галицькі Ведмеді.

В обох випадках перемогу здобули досвідчені господарі - Чернівецькі Пінгвіни. Особливо від шайб чернівчан дісталося хокеїстам Подолян. На початку гри суперники обмінялися шайбами, а згодом господарі вийшли вперед. Але тернополяни знову наздогнали противників - 2:2.

На жаль для нашої команди надалі хід гри контролювали лише Чернівецькі Пінгвіни, які після першого періоду вели у рахунку 5:2. У другій частині гри у ворота Подолян влетіло ще чотири шайби - 9:2, а далі ще більше! Перевага Пінгвінів у рахунку зростала неймовірними темпами і у підсумку арбітри матчу зафіксували розгром - 16:4 на користь Чернівецьких Пінгвінів.

Наступного тижня у гості до кривдників Подолян завітали наші Галицькі Ведмеді, які теж програли, але з меншим рахунком. Перший період завершився із рахунком 3:0 на користь господарів майданчика, які надалі лише збільшували ігрову перевагу. Стільки ж шайб влетіло у наші ворота у другому періоді. Розмочити рахунок тернополянам вдалося лише у заключній частині гри, але це загальну картину гри не змінило. Остаточний рахунок гри - 8:2 на користь чернівецької команди.