Тернопільські флорболісти – переможці Кубка України
Тернопільська команда з флорболу "Шторм" здобула перемогу на Кубку України серед чоловічих команд в Ужгороді
У Тернополі відбувся чемпіонат України з флорболу
Чемпіонат з флорболу у категорії U-13 стартував в Україні
Юні тернопільські флорболісти здобули золото на турнірі "LVIV OPEN CUP" (Відео)
Юні флорболісти тернопільського клубу "Вікторія" повернулись додому із золотим кубком
Юніори флорбольного клубу "Тернопіль" вдруге поспіль стали чемпіонами України
Золоті та срібні нагороди за підсумками фінального етапу чемпіонату України з флорболу здобули вихованці флорбольного клубу "Тернопіль"
Тернополяни вибороли путівки у фінал Всеукраїнської флорбольної ліги
Друге, третє та четверте місце за підсумками третього туру чемпіонату Всеукраїнської флорбольної ліги серед юніорів здобули вихованці флорбольного клубу "Тернопіль"
Флорбольний "Тернопіль" забрав "золото" і "срібло" юніорського чемпіонату України
Срібні медалі у наймолодшій категорії U-8 та чемпіонський титул у серед юніорів U-10 — такий здобуток підопічних Володимира Смолки у фінальній стадії чемпіонату України з флорболу
Тернополяни здобули три комплекти нагород у фіналі Шкільної ліги з флорболу
Срібні та бронзові медаль у фінальній частині флорбольної Шкільної ліги України-2018 здобули тернопільські спортсмени
Тернопільські школярі взяли участь у змаганнях з флорболу, які проходили у Швеції(ВІДЕО)
Юні тернопільські флорболісти везуть додому найпрестижніший кубок світу (Відео)
4 січня у Швеції розпочався один із найпрестижніших флорбольних турнірів "Storvreta Cup 2018".
Флорбольний клуб "Тернопіль" виборов "бронзу" на Кубку України
Третє місце за підсумками Кубка України з флорболу серед дорослих команд посіли гравці флорбольного клубу "Тернопіль"
Тернопільські флорболісти виграли Чемпіонат України(ВІДЕО)
Змагання проходили у Запоріжжі і участь у них взяло більше двадцяти команд з різних куточків країни
Третій тур чемпіонату України з флорболу відбувся у Тернополі(ВІДЕО)
Юні тернополяни ганяли м’яча пластиковими ключками. Це не звичайна розвага дітей, а командний вид спорту
У Тернополі відбудеться третій тур регулярного чемпіонату України з флорболу серед юніорів до 12 років
4-5 березня в нелегких протистояннях за перемогу та вихід у плей-оф боротимуться 7 флорбольних клубів України (11 команд) (Захід)
Наймолодші тернопільські флорболісти вибороли "бронзу" у Запоріжжі
Третє місце за підсумками чемпіонату України з флорболу здобули гравці команди ФлК Тернопіль-Юніор у категорії U-12
Тернопільські флорболісти боротимуться за нагороди у Запоріжжі
Флорбольний сезон в Україні виходить на фінішну пряму. Тернополяни зберігають шанси на золоті медалі у молодшій віковій групі
У Тернополі відбувся флорбольний турнір
2 жовтня 2015 року на універсальному спортивному майданчику по вулиці Пилипа Орлика відбувся турнір з флорболу для юнаків 10-12 років
Сьогодні у Тернополі стартують відкриті турніри з флорболу
Перший етап турнірів (футбол) в програмі "Дворові Олімпійські ігри", започаткованих цього року "Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення" завершився
У Тернополі провели відкритий урок флорболу
18 вересня 2015 року учні Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука" запам’ятають урок фізкультури, як, мабуть, один із найцікавіших уроків
Флорбольний клуб Тернопіль прагне стати чемпіоном України!
Флорбольний клуб Тернопіль після успішного виступу у другому турі чемпіонату України забезпечив собі путівку до плей-оф
Тернопільські флорболісти претендують на плей-офф
У першому турі чемпіонату України у Вищій лізі флорбольний клуб Тернопіль зміг набрати 7 очок і посісти третє місце
Флорбольний клуб Тернопіль розпочинає змагання у Вищій лізі
З 28 по 30 листопада у Львові відбудеться перший тур чемпіонату України з флорболу серед чоловіків у Вищій лізі
Тернополяни стали призерами домашнього туру чемпіонату України з флорболу
22-23 листопада у спортзалі ЗОШ №27 Тернополя відбувся 2-ий тур Західної конференції з флорболу серед команд юнаків U-12 та U-14
Тернопіль стане на два дні головною ареною для юних флорболістів Західної України
22-23 листопада у спортзалі ЗОШ №27 відбудеться другий тур чемпіонату України з флорболу серед команд U-12 та U-14
Чотири команди юних флорболістів боролися за "Кубок Осені-2014"
"Кубок Осені – 2014" розіграли у Тернополі наймолодші гравці флорбольної школи (діти 2005/08 р.н.)
Тернопільські флорболісти здобули два кубки
Дві перемоги на домашньому турінрі з флорболу "Ternopil Open-2014" здобули тернопільські команди