Чотири команди юних флорболістів боролися за "Кубок Осені-2014"

категорія: Флорбол | дата: 19 11 2014
Чотири команди юних флорболістів боролися за

"Кубок Осені – 2014" розіграли у Тернополі наймолодші гравці флорбольної школи (діти 2005/08 р.н.)

Для наставників команд Михайла Королика та Андрія Вальчука це були перші випробування їхньої  тренерської  діяльності.  У півфіналі  команда  Бенедетто поступилась ФлК Тернопіль-Юніор з рахунком (1:11), а другу путівку до фіналу  здобула  команда Вікторія,що перемогла Тернопільських соколів з рахунком (2:0).

Матч  за  3-е місце   підопічні  Андрія  Вальчука  виграли  без проблем:  Тернопільські соколи – Бенедетто (8:0)

А  ось у фіналі   інтрига  зберігалась  лише впродовж  першого  періоду:  Вікторія  відкрила  рахунок  у матчі, проте  втримати  натиск  переможців  Кубку Янтаря – 2014  не вистачило ні сил, ні досвіду. За рахунку (4:4)  зі штрафного  у роздягальну  забив кращий  гравець  турніру  Віталій  Жила — 5:4  з мінімальною  перевагою Юніори пішли на перерву.

Другий  період Юніори провели шаленим темпом і закинули 7 "сухих" м’ячів у ворота  Вікторії ,не залишивши  жодних  шансів  супернику. Лише гол наприкінці матчу  у ворота Юніорів зафіксував остаточний рахунок матчу (12:5) на користь  підопічних  Володимира  Смолки.

Фінал:  ФлК Тернопіль-Юніор – Вікторія (12:5)

Кращими  бомбардирами  стали  Жила  Віталій  та  Редьква Арсен, що провели у ворота  суперника по 5 голів.

Діти були нагородженні грамотами  від  Управління сімї, молодіжної  політики  та спорту  ТМР, а також цінними призами від Обласної  федерації  флорболу.

— У  турнірі  прийняло  участь  близько 80 спортсменів  наймолодшого віку, що свідчить про те що флорбол  набирає  на Тернопільщині  розвитку  та  популярності.  Хочу  зазначити,що  на  фоні  подібних  турнірів  буде формуватись  покоління  флорболістів, що будуть  вихованцями  Тернопільської  школи та гравцями  клубу Вищої ліги, а у перспективі  і збірних команд  України. — підсумував турнір голова обласної федерації флорболу Володимир Смолка.