Про нас
увійти

У Тернополі відбувся флорбольний турнір

категорія: Флорбол | дата: 06 10 2015 | переглядів: 3068
У Тернополі відбувся флорбольний турнір

Популяризація здорового способу життя, ознайомлення з різними видами спорту та залучення дітей до занять фізичною культурою — це лише мала частина завдань, які можна реалізувати на універсальних спортивних майданчиках, відкритих міською радою для громади Тернополя.

Так, 2 жовтня  2015 року на універсальному спортивному майданчику по вулиці Пилипа Орлика відбувся турнір з флорболу для юнаків 10-12 років в програмі заходів "Дворові Олімпійські ігри", започаткованій цього року Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення. Почесним гостем та суддею спортивного свята став Михайло Королик, тренер Тернопільської обласної Федерації з флорболу.

У змаганнях взяли участь дві команди Найки та Торнадо, з мікрорайону Дружба та Вікторія і Алігатор, з Східного. Боротьба була напруженою та запеклою. Хоч такий вид командної гри для більшості учасників став новим, проте це не завадило їм виявити усі фізичні здібності та кмітливість.

За результатами матчів у фінал вийшли команди: Вікторія (мікрорайон "Східний") та Торнадо ("Дружба").

Відбіркові турніри з флорболу в програмі "Дворові Олімпійські ігри" пройдуть на універсальних спортивних майданчиках нашого міста. Слідкуйте за нашими анонсами та афішами. Юнаки віком 10-12 років, випробуйте себе у цьому цікавому та захоплюючому виді спорту.

Організатори: Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Партнер: ТМ "Ласунка".

Телефон для довідок:  51 16 35

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин