Юніорський чемпіонат України з біатлону: тернополяни серед призерів

категорія: Зимові види | дата: 12 02 2012

Юніорський чемпіонат України включав у себе три гонки: спринт, індивідуалка та змішана естафета.

7 лютого у Тисовці відкрили чемпіонат спринтерською гонкою. Юніори долали відстань у 10 кілометрів, а юніорки — 7,5 км. Вже у перший змагальний день тернополяни вибороли два подіуми. Дмитро Підручний, стартувавши із 22-ї позиції та допустивши 5 промахів, приїхав до фінішу другим (30 хв. 13,5 сек.) та здобув срібну нагороду. "Золото" у юніорському спринті дісталося Анастасій Меркушиній, яка з 4-ма незакритими мішенями випередила всіх суперниць і показавши час — 28 хвилин 15,9 секунд, фінішувала першою.

Результати інших спортсменів із Тернопільщини у спринті:
Юніори (10 км.) — Ігор Гарбуз (4), Євген Лозовий (18), Олександр Ніколаєнко (24), Віталій Гарбуз (25), Віталій Труш (30).
Юніорки (7,5 км.) — Ірина Беган (5), Марія Кручова (7), Ольга Гончарук (17).

8 лютого біатлоністи долали дистанції індивідуальних гонок. Кращим серед тернопільських біатлоністів на дистанції 15 кілометрів став Ігор Гарбуз, який з 21-го місця зумів піднятися на 11-те. Срібний призер чемпіонату України Дмитро Підручний участі у індивідуальній гонці не взяв. Також не брала участь й "золота" Анастасія Меркушина. У юніорок кращий результат серед тернополян на дистанції 12,5 кілометрів продемонструвала Ірина Беган, яка була 5-ю.

Результати інших спортсменів із Тернопільщини у індивідуалці:
Юніори (15 км.) — Віталій Гарбуз (12), Євген Лозовий (20), Олександр Ніколаєнко (22).
Юніорки (12,5 км.) — Ольга Гончарук (11).

10 лютого чемпіонат України серед юніорів завершували змішаною естафетою. Тернопільщину представили одразу дві команди, одна з яких завоювала бронзові медалі. До першої команди входили: Ірина Беган, Анастасія Меркушина, Дмитро Підручний та Ігор Гарбуз. Із загальним часом 1 година 32 хвилини 24 секунди ця четвірка посіла третє місце, пропустивши вперед лише сумчан та чернігівчан. Друга команда у складі: Марія Кручова, Ольга Гончарук, Євген Лозовий, Віталій Гарбуз, фінішувала одразу ж за своїми земляками і стала 4-ю.

У загальному заліку областей Тернопільщина набрала 423 бали і посіла 2 місце.