Підгрушна до фінішу не доїхала

категорія: Зимові види | дата: 12 02 2012

У заключний день восьмого етапу кубка Світу з біатлону, наша землячка взяла участь у гонці переслідування на 10 кілометрів.

Нагадаємо, що у Фінляндії Олена Підгрушна виступила двояко. У змішаній естафеті тернополянка здобула "срібло", а у спринті посіла 46-ту позицію. Саме з цього місця триразова чемпіонка Європи 12 лютого розпочала гонку переслідування.

Вкотре у цьому сезоні наша біатлоністка зазнала краху на вогневих рубежах. Олена Підгрушна, допустивши 7 промахів, дозволила обігнати себе на одне коло і була змушена зійти з дистанції. Найкраще серед українок виступила Віта Семеренко, яка фінішувала на 21-му місці.

Тепер Олена Підгрушна зі збірною України бере тритижневу перерву, пов’язану із підготовкою до чемпіонату Світу з біатлону, який стартує у німецькому Рупольдингу 1 березня.