Олені Підгрушній з партнерами до золотої медалі забракла одна секунда

категорія: Зимові види | дата: 11 02 2012

У змішаній естафеті на кубку Світу з біатлону тернопільська спортсменка Олена Підгрушна у 20-ти градусний мороз виборола срібну нагороду.

Змішана естафета на кубку Світу з біатлону потрапила під загрозу проведення, адже заважали погодні умови. Як відомо, при температурі -20 градусів — гонки не проводять. Але у Фінляндії спортсмени все ж вийшли на трасу, хоча більшість збірних виставила не основних біатлоністів.

Тернополянка Олена Підгрушна стартувала другою, після партнерки Наталії Бурдиги. Наша землячка показала третій результат на етапі та залишила збірну України серед лідерів. Завершували гонку українські біатлоністи Андрій Дериземля та Сергій Сєднєв. У підсумку, наша команда посіла друге місце, програвши французам лише 1 секунду! Всі українські біатлоністи не допустили жодного промаху у стрільбі.

Для Олени Підгрушної срібна нагорода стала першою на етапах кубка Світу у 2012 році. До цього вона виграла три золоті нагороди на чемпіонаті Європи.

11 лютого у Фінляндії відбудуться спринтерські гонки у рамках кубка Світу. Тернополянка Олена Підгрушна стартуватиме із 68-го місця.