Олена Підгрушна — чемпіонка Європи з біатлону

категорія: Зимові види | дата: 28 01 2012

Наша землячка, стартувавши із 16-го місця, зуміла перетнути фінішну лінію першою.

Бездоганно проявивши себе на двох вогневих рубежах (без промахів), Олена Підгрушна стала найсильнішою у жіночій спринтерській гонці на дистанції 7,5 кілометрів. Тернополянка випередила свою найближчу переслідувачку майже на 30 секунд і, показавши час — 20 хвилин 23 секунди завоювала перше місце. До речі, найближчою переслідувачкою Олени була її співвітчизниця — Валя Семеренко, яка виборола "срібло". Для Олени Підгрушної перемога на чемпіонаті Європи стала найвизначнішим досягненням у поточному сезоні.

У жіночому спринті взяла участь ще одна спортсменка з Тернопільщини. Тетяна Трачук розпочинала перегони із 31-го місця. До фінішу молода спортсменка прийшла 23-ю (22 хв 26.2 сек).

Завтра, 29 січня, у Словаччині відбудуться гонки переслідування у жінок, чоловіків, юніорів та юніорок. Сподіваємося на нові перемоги тернополян!