Олена Підгрушна завершила шостий етап кубка Світу з біатлону

категорія: Зимові види | дата: 23 01 2012

Шостий етап біатлонного кубка Світу завершився у італійському Антхольці. Наша Олена Підгрушна продемонструвала прогрес у гонках.

21 січня капітан збірної України вийшла на естафетну гонку разом із сестрами Семеренко та Наталією Бурдигою. Підгрушній довірили право виступити на заключному етапі і вона не підвела. Тернополянка відстрілялася без жодного додаткового патрону і показала п’ятий результат на своєму етапі. У підсумку, збірна України посіла високе п’яте місце, фінішувавши одразу за такими "гігантами" біатлону, як Норвегія, Росія та Білорусія.

Наступного дня наші дівчата провели гонку із масовим стартом. Олена Підгрушна відстрілялася найкраще серед українок, промахнувшись лише одного разу. У підсумковому протоколі тернополянка посіла 12-те місце з часом — 36 хвилин 40.05 секунд. Найвище серед українок фінішувала Віта Семеренко (6 місце), яка випередила Підгрушну на 40 секунд.

У загальному заліку біатлоністок представниця Тернопільщини посідає 22-ге місце. Після шести етапів у активі Олени Підгрушної —213 очок.

З 27 січня по 2 лютого Олена Підгрушна братиме участь у гонках чемпіонату Європи серед жінок. Змагання відбуватимуться у словацькому місті Осрблі.