Юнацька Олімпіада в Інсбруку: є перші результати у тернополян

категорія: Зимові види | дата: 17 01 2012

Сергій Дроздов, Віталій Марченко та Анастасія Меркушина стартували на зимовій Олімпіаді, що проходить у Австрії.

Біатлоністка Меркушина вже встигла провести дві гонки у рамках Олімпійських ігор. Вперше на трасу наша землячка вийшла 15 січня, коли відбулася спринтерська гонка у дівчат на дистанції 6 кілометрів. Анастасія Меркушина стала кращою серед українських біатлоністок. 17-річна спортсменка фінішувала на 14-му місці, показавши час 19:01.7 хвилин.

Наступного дня Меркушина провела гонку переслідування. Порівняно із спринтом — її результат погіршився на чотири позиції. Вона фінішувала 18-ою, допустивши вісім промахів у стрільбі.

Перші результати продемонстрували і наші хлопці. Так, Сергій Дроздов зайняв 12-те місце за підсумками стрибків на лижах з трампліну. А Віталій Марченко показав 14-ий результат у лижному двоборстві.