Про нас
увійти

Тернопільських спортсменів провели на Перші зимові юнацькі Олімпійські Ігри

категорія: Зимові види | дата: 26 12 2011
Тернопільських спортсменів провели на Перші зимові юнацькі Олімпійські Ігри

21 грудня в Києві відбулася урочиста церемонія проводів збірної команди України на I зимові Юнацькі Олімпійські ігри, що з 13 по 22 січня 2012 року відбудуться в австрійському місті Інсбрук, повідомив Олександр Біюков, начальник обласного управління з фізичної культури та спорту МОН України.

Юних олімпійців зі сцени вітали перший віце-президент НОК України, Голова Держслужби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, віце-президент НОК Володимир Бринзак, Олімпійський чемпіон, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Ельбрус Тедеєв, призерка Ігор з біатлону Олена Петрова.

Відео звернення до учасників надіслав головний олімпієць країни Сергій Бубка. Привітання надійшли і від Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, голови Верховної Ради України Володимира Литвина. Кожен із них побажав спортсменам, перш за все, вірити у себе, у свої сили та в перемогу.

23 українські спортсмени, віком від 14 до 18 років, захищатимуть честь України, тим самим відкриють нову сторінку "білої" Олімпіади. Змагатимуться українці у 8 видах спорту (біатлон, гірськолижний спорт, лижне двоборство, лижні гонки, стрибки з трампліну, санний спорт, фігурне катання, шорт-трек).

Тернопільщину на цих змаганнях представлятимуть три спортсмени: у змаганнях з біатлону виступить Анастасія Меркушина, (тренер Олег Меркушин), у виді стрибки на лижах з трампліна Дроздов Сергій (тренер Олександр Точинський), у лижному двоборстві Україну представлятиме Марченко Віталій (тренер Олександр Точинський).

Офіційний Інтернет сайт I зимових Юнацьких Олімпійських Ігор 2012 року  у м. Інсбрук (Австрія): www.innsbruck2012.com

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook