Підгрушна на п’ятому етапі кубка Світу з біатлону — без нагород

категорія: Зимові види | дата: 17 01 2012

11 січня у "індивідуалці" Олена Підгрушна зайняла 26-ий рядок. У спринті та гонці переслідування результати тернополянки були схожими.

Спершу Підгрушна провела спринтерську гонку, яка відбулася 13 січня. Наша землячка стартувала аж з 80-ої позиції. На другому рубежі із Оленою Підгрушною стався казус, який певним чином вплинув на результат гонки. Поки наша спортсменка готувалася до виконання стрільби, у її мішені почала стріляти інша біатлоністка. Тому Підгрушній довелося переходити на іншу стійку, а також довго очищати від снігу приціл. Згодом тернополянка таки надолужила втрачені хвилини і фінішувала на 25-му місці, програвши лідеру, Ользі Зайцевій із Росії, близько двох з половиною хвилин.

Відповідно у гонці переслідування, що відбулася 15 січня, Олена Підгрушна стартувала 25-ою. Гонка у капітану збірної України не вдалася. Єдиним плюсом у цій ситуації можна вважати те, що вона змогла фінішувати у заліковій зоні та принести очки для команди. Підгрушна фінішувала на 32-місці.