Про нас
увійти

Біатлонну базу у Підгородньому нарешті відремонтували

категорія: Зимові види | дата: 21 12 2011
Біатлонну базу у Підгородньому нарешті відремонтували

На спортивній базі, що у селі Підгороднє, завершився ремонт. Робили його виключно за кошти меценатів.

– В половині цих приміщень вже замінені вікна на пластикові. Наступну половину, я думаю, що ми зробимо вже у наступному році. Крім того, зроблений ремонт в їдальні. Тут також замінили меблі. І зроблений ремонт в душових. Зараз окремо зробили чоловічі і жіночі душові з чотирма кабінками і санвузлами. Так само окремо виведені комунікації для сушіння одягу та взуття, – розповів голова облради, а за сумісництвом голова обласного осередку Федерації біатлону Олексій Кайда.

Окрім того, було приведено до ладу і біатлонну трасу. Незабаром тут встановлять подарунок для наших спортсменів від Федерації біатлону України – десять нових установок для стрільбища.

– Зараз їх якраз підлаштовують під наше стрільбище. І найближчим часом, якщо не цього тижня, то наступного, буде десять нових установок встановлено. Я думаю, що ми потім ще замовимо ще десять вже самі. Знайдемо спонсора, – сподівається керівник обласної ради.

Кошти на ремонт траси були виділені з обласного бюджету. Загальна вартість усіх робіт становить 418 тисяч гривень. Проте ремонтникам поки сплатили частину грошей, а 150 тисяч ще «висить» за обласною радою.

Джерело: За збручем

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook