Тернополяни стартували на чемпіонаті Європи з біатлону у Словаччині

категорія: Зимові види | дата: 28 01 2012

У перший змагальний день на трасу у словацькому Осрблі вийшли наші юніори та юніорки. Тернопільщину представили Іван Моравський, Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина.

Першими спринтерську гонку на дистанції 10 кілометрів провели юніори. Найвищим серед тернопільських біатлоністів фінішував Іван Моравський, який з часом 25 хвилин 12.2 секунди зайняв 12-те місце. При цьому наш земляк розпочав гонку із 51-ї позиції. Дмитро Підручний завершив гонку на 19-ій сходинці. Його час — 25 хвилин 46.2 секунди. Перемогу у юніорському спринті здобув норвезький біатлоніст.

За кілька годин після старту юніорів, на трасу вийшли дівчата, які долали дистанцію у 7,5 кілометрів. Наша Анастасія Меркушина у підсумковому заліку посіла 13-те місце (22 хв 29.6 сек). Найкраще серед українок виступила Ірина Варвинець, яка здобула срібну нагороду.