Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "В спринті було легше, ніж в індивідуалці"

категорія: Зимові види | дата: 05 12 2011
Олена Підгрушна:

олена підгрушнаПісля спринтерської гонки у жінок свій коментар для сайту biathlon.com.ua погодилася дати капітан жіночої збірної Олена Підгрушна.

- Олено, по-перше хочу почати з привітань! Два класних результати: і сьогодні, в спринті, і особливо позавчора - в індивідуальній гонці. Яка з цих двох гонок видалася більш важкою?

- Однозначно в індивідуалці довелося важче. У спринті було простіше, тому що і самопочуття у мене сьогодні трохи краще, і бігти легше, та й дистанція коротше (Сміється). А ось в гонці на 15 кілометрів було так важко, що якби не стрільба, то була б я дуже далеко за результатом. Але сьогодні були інші складності: вітер дув поривами, в різні боки. І якщо, приміром, під час пристрілки він був справа, то під час моєї стрільби вже різко змінив напрямок і став дути зліва. Відповідно, довелося робити поправки.

- А що сьогодні відбулося на другий стрільбі? Чому так багато часу довелося провести на рубежі?

- На стійці я як раз потрапила в порив вітру. Зробила два постріли, а потім довелося довго перечікувати, перш ніж вистрілити ще три рази. Неначе переклинило: довго стояла і ніяк не могла зробити постріл. На щастя, вдалося все-таки закрити всі мішені.

- Як тренери відреагували на дві успішні гонки у твоєму виконанні?

- Привітали, звісно, але й полаяли трохи через те, що в лежанні сьогодні допустила помилку. Але поки що без особливих емоцій, тому що це - тільки початок сезону і в кожного ще достатньо багато  своїх помилок. Ми всі дуже глибоко аналізуємо разом з тренерами, щоб у майбутньому обійтися без таких похибок.

- Олено, та швидкість, яка була сьогодні - це вже наслідок проробленої роботи, або десь можна сказати, що трохи пощастило?

- Я б скоріше сказала, що це - багаторічна копітка робота і тренерів, і спортсменів. І сьогодні хотілося б відзначити сервісменів - лижі котили дуже непогано. Та й самопочуття було цілком хорошим.

- До слова, як працюється з Рене Альтенбургером?

- З Рене поки немає ніяких проблем чи непорозумінь. Але більш глибоко про роботу можна буде судити пізніше. Минуло лише два старти, і поки я не візьмуся робити різкі висновки про те, чи було краще в минулому сезоні, або зараз.

- Зараз у загальному заліку перебуваєш поруч з десяткою найсильніших. Очікувала від себе такої прудкості на початку сезону?

- Я не можу сказати, що зараз ми перебуваємо в оптимальній формі, тому частково такий старт можна назвати несподіваним. Звичайно ми в кожній гонці готуємося показувати кращі результати, але зараз говорити заздалегідь про те, що я готуюся боротися за десятку - не стану. Все буде видно далі.

- Як настрій на гонку переслідування?

- Бойовий! Наскільки це можна відчувати відразу після фінішу. (Сміється)

- Ну а зараз як відчуваєш - встигнете відновитися?

- На початку сезону процес відновлення йде швидше, немає ще накопиченої втоми. Тим більше, зараз це тільки другий старт поспіль - вже в Хохфільцені доведеться стартувати три дні поспіль. Ось там дійсно в плані відновлення може бути непросто.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook