Олена Підргушна встановила особистий рекорд та фінішувала п’ятою
![Олена Підргушна встановила особистий рекорд та фінішувала п’ятою](http://sports.te.ua/upload/news/cd7f13c033d51121fb681bde3b4669ea4ed7ce77c5b60.jpg)
Увагу тернопільських вболівальників було прикуто до виступу нашої землячки - Олени Підгрушної. Спортсменка, стартувавши дев’ятнадцятою, у підсумку посіла п’яте місце.
Тернополянка у Швеції на стартовому етапі світових змагань допустила лише один промах у стрільбі та проїхала свою дистанцію за 49:21 хвилин. Цей результат став особистим рекордом для Олени Підгрушної. Єдиний промах нашої біатлоністки увійшов в один із кращих стрілецьких результатів у гонці.
У десятку кращих, окрім тернополянки Підгрушної, увійшла також українська біатлоністка Валя Семеренко. Вона фінішувала дев'ятою. Перемогу ж на першому етапі у Остерсунді, сьогодні відсвяткувала білоруська спортсменка - Дарія Домрачова.
Результати українок у індивідуальній гонці:
5. Олена Підгрушна 49:21.0
9. Валя Семеренко 50:07.2
33. Віта Семеренко 53:30.1
36. Наталія Бурдига 53:57.3
53. Інна Супрун 55:03.5
sports.te.ua