Мер Тернополя не хоче, щоб Олена Підгрушна виступала за інше місто
![Мер Тернополя не хоче, щоб Олена Підгрушна виступала за інше місто](http://sports.te.ua/upload/news/4af24e44e0cbaf3a69b66db260e5b7e051287261b8724.jpg)
Під час зустрічі чемпіонки світу з біатлону Олени Підгрушної із представниками ЗМІ у Тернопільському прес-клубі 22 лютого міський голова Тернополя Сергій Надал привітав нашу знамениту землячку із здобутими перемогами.
— Раді бачити вас у рідному Тернополі. Хочу запевнити, що кожен житель нашого міста пишається вашими досягненнями і бажає вам досягти нових вершин. Сьогодні уже точиться багато розмов довкола того, що керівники інших міст, спортивних клубів пропонують вам покинути рідне місто і захищати честь їхніх населених пунктів. Хочу запевнити вас, що у Тернопільській міській раді діє програма підтримки талановитих спортсменів і ми створимо для вас всі необхідні умови, щоб ви відчували себе комфортно у рідному місті. Це важливо не тільки в плані доброї слави про Тернопіль, а й виховання нового покоління біатлоністів, які здобуватимуть такі ж високі нагороди, — зазначив Сергій Надал.