Про нас
увійти

Чому чемпіонка Світу з біатлону почала боятися журналістів? (+ВІДЕО)

категорія: Зимові види | дата: 22 02 2013
Чому чемпіонка Світу з біатлону почала боятися журналістів? (+ВІДЕО)

Відмовилася відповідати на питання про своє весілля та персону нареченого біатлоністка Олена Підгрушна під час прес-конференції у Тернополі 22 лютого. Для біатлоністки, за її словами, зараз найголовніше — закінчити сезон.

Про своє весілля вона пообіцяла розповісти після сезону. А про свого нареченого лише сказала, що він — кохана для неї людина.

— Інформацію про моє одруження поширив російський канал, який любить перебільшувати, — розповідає Олена. — Я зараз навіть не можу спланувати поїздку додому, бо не маю вільного часу. Що вже говорити про одруження та декретні відпустки.

Олена зізнається, що почала боятись журналістів. Чемпіонка попросила тернопільських представників преси почекати з каверзними питаннями, так як це збиває з ритму боротьби.

— Російські журналісти перекрутили мої слова. Адже про одруження конкретно я нічого не розповідала. Я лише сказала, що в мить, коли перемогла, подумала про день свого весілля, — продовжує Олена. — Крім того, журналісти переставили місцями питання, які задавали. Інформація вийшла викривленою.

Тренер Олени Олег Бунт додав, що зміни після завершення сезону ігор в особистому житті будуть. Та наразі спортсменку не можна турбувати запитаннями такого характеру. Адже сезон з біатлону триває до 17 березня. Тому зараз спортсменка зайнята тренуваннями, пише 20 хвилин.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook