Про нас
увійти

Губернатор вручив Олені Підгрушній надгрудний знак "Честь і слава Тернопільщини"

категорія: Зимові види | дата: 22 02 2013
Губернатор вручив Олені Підгрушній надгрудний знак

Керівник області Валентин Хоптян привітав Олену Підгрушну з перемогами на Чемпіонаті світу з біатлону, який відбувся в Чехії, а також вручив нагороду "Честь і слава Тернопільщини".

— Вітаючи з такими великими нагородами, хочу зазначити, що я зробив подання до Президента нашої держави на відзначення "Орденом княгині Ольги", — зауважив Валентин Хоптян. — Сьогодні від імені облдержадміністрації вручаю тобі нагороду нашої області "Честь і слава Тернопільщини» І ступеня".

— Було великою радістю коли ми взнали, що наша землячка Олена Підгрудна встала чемпіонкою світи з біатлону, — сказав Валентин Хоптян. — Це значна подія не тільки для Тернопільщини, а й для всієї України. Адже не кожного року ми можемо похвалитися, що наші спортсмени завойовують такі високі нагороди.

— Олено Михайлівно, ви дійсно прославили не тільки наш краї, а й усю нашу державу, — наголосив керівник області, звертаючись до біатлоністки. — Дякуємо тобі за важку працю, а також тренерам, які роблять усе можливе щоб наші спортсмени вигравали такі нагороди.                                     

Також Валентин Хоптян пообіцяв чемпіонці, що обласне керівництво посприяє у відновленні та оновленні матеріально-технічної забезпечення навчально-спортивної бази з біатлону.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook