Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "Я зав’язую зі спортом"

категорія: Зимові види | дата: 22 02 2013
Олена Підгрушна:

Ігор Починок і Олег Бунт — особисті тренери чемпіонки світу з біатлону Олени Підгрушної. Саме цим двом людям спортсменка завдячує своїми нинішніми досягненнями. Бо саме вони свого часу кілька разів зупиняли біатлоністку на фразі: "Я зав’язую зі спортом".

— Вони просто мене втримали в свій час. Це було не один раз. Один спочатку привів, навернув. А другий потім втримав. І вони основні винуватці торжества, — наголосила на прес-конференції у тернопільському прес-клубі Олена Підгрушна.

Як зізнається біатлоністка, в житті було два переломних моменти, коли хотілось залишити спорт назавжди. Перший — ще коли навчалась у дев’ятому класі.

— Казав мені тренер, що ти хочеш і на дискотеки, і туди, і сюди, і погуляти, і з друзями, і побігати, і потанцювати і так далі. Ми якраз були на зимовому молодіжному чемпіонаті України, я виграю старт і до мене Бунт підходить і каже: "Лєна, ти мусиш зробити вибір: або ти майстер спорту, або ти першорозрядник по бігу, танцях, хлопцях і так далі. Звичайно, я на той час вибрала біатлон і ми так вже в одному руслі рухалися, — розповіла чемпіонка світу.

Другий раз спробувати покинути спорт Олена Підгрушна вирішила вже у складі збірної команди України.

— Коли пішли якісь певні навантаження, психологічне навантаження, зміна колективу, все нове, складне, тяжке, на етапах, звичайно, ніяких результатів немає, було дуже важко в психологічному плані. І тут вже літня підготовка, я вимотуюся, вимучуюся, я просто сіла, опустила руки і кажу, що все, я далі не можу. І так само я і до Мирославовича тоді дзвонила, і до Бунта приходила і кажу: "Я не можу. Я зав’язую". У них отакі очі були, паніка, як зав’язуєш, ти ось тільки-тільки починаєш рости, а зібралась зав’язувати. Звичайно, вони тоді добре насварились на мене і далі я поїхала на збори. І так склалося, що саме з того року пішов ріст результатів і вже з того року в мене не було більше таких думок, — запевняє біатлоністка.

Сьогодні Олена Підгрушна ще навіть не думає про завершення кар’єри. Попереду на неї чекають олімпійські ігри і тільки після фінішу олімпіади, каже спортсменка, можна буде думати і планувати подальше життя. Сьогодні олімпіада і підготовка до неї — найголовніше у житті титулованої тернополянки.

Джерело: ЗЗ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook