Про нас
увійти

Дмитро Мазурчук потрапив у топ-10 Континентального Кубка з лижного двоборства у Фінляндії

категорія: Зимові види | дата: 11 02 2021
Дмитро Мазурчук потрапив у топ-10 Континентального Кубка з лижного двоборства у Фінляндії

Приємно вразили на етапі Континентального Кубка з лижного двоборства в фінському Лахті українські спортсмени, - повідомляє Skijumping:UA.

Так, вихованець Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, кременчанин Дмитро Мазурчук показав найкращий результат цього сезону та повторив «personal best» в кар’єрі, зайнявши високе десяте місце. Перші очки в цьому сезоні здобув і кременчанин Віктор Пасічник (30 місце). Інші представники української команди показали такі результати: Віталій Гребенюк - 48 місце, Олександр Шумбарець - 56 місце.

До речі, 15-17 лютого у Ворохті на лижних трамплінах К75 та К90 проходитимуть змагання в рамках Чемпіонату України зі стрибків з трампліна та лижного двоборства серед юніорів та дорослих. За інформацією Skijumping:UA, в понеділок, 15 лютого, відбудеться відкриття відремонтованого лижного комплексу «Авангард» та змагання двоборців. У вівторок пройдуть змагання двоборців та стрибунів з трампліна. На середу у програмі стрибки з трампліна. Змагання розпочинатимуться об 11 годині.

Джерело:oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook