Додому — з "горою" медалей

категорія: Зимові види | дата: 06 03 2012
Додому — з

Завершилися І Спортивні ігри України з зимових видів спорту 2012 року серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а. Змагання проходили протягом 12-26 лютого в різних містах України, повідомили Спорту Тернопільщини у обласному управлінні з фізичного виховання та спорту.

Перший вид — біатлон відбувся в м. Суми 12-17 лютого. Представляли Тернопільську область на цих змаганнях два ВНЗ області — Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка та Тернопільський національний економічний університет.

Тернопільські спортсмени повернулися із значними здобутками: Андрій Возняк (ТНЕУ) — став чемпіоном у спринті, індивідуальній гонці на 15 км, а у естафеті 4х7,5 км разом Лозовим Євгеном, Гарбузом Ігором та Віталієм знову піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу. Беган Ірина з ТНЕУ була другою спринті. Тетяна Трачук з ТНПУ здобула дві медалі — за ІІ місце у індивідуальній гонці та за ІІІ місце  у спринті. Також непогано виступив студент педагогічного ВНЗ Віталій Козловський, який був третім і індивідуальній гонці.

Менш вдалі досягнення мають студенти тернопільських ВНЗ на змаганнях з лижних перегонів, які відбулися 19-23 лютого в м. Харкові. Тільки Тетяна Трачук з ТНПУ здобула золоту медаль на дистанції 5 км.

Порадували нас медалями різного ґатунку спортсмени Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту, які представляли область на змаганнях з стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства, які проходили в с. Верховина Івано-Франківської області 24-26 лютого. Морозов Валерій двічі  був третім  (у виді стрибках на лижах з трампліну та у лижному двоборстві),  а Крутюк Павло — другий ( у лижному двоборстві).

Без призових місць та все ж з непоганим результатом виступили спортсмени ТНПУ  у змаганнях з гірськолижного спорту, які проходили в с. Буковель Івано-Франківської області 24-26 лютого. Уляна Лук’янська двічі була 9, а Уляна Юнко двічі посідала 10 місце.

Та найбільших здобутків досягли наші студенти на змаганнях зі сноуборду, які відбувались в с. Буковель Івано-Франківської області 24-26 лютого, де посіли з першого по шосте місце серед жінок. Так, І місце посіла Галина Гречин (ТНЕУ), ІІ місце — Оксана Дмитрів (ТНТУ), ІІІ місце — Олена Рихлівська (ТНЕУ), ІV місце — Галина Задорожна (ТНЕУ), V місце — Юлія Висоцька (ТНЕУ), VІ місце — Ірина Паренна (ТНТУ). Також на п’єдесталі був Тарас Бігус, студент ТНЕУ, який посів другу сходинку серед чоловіків, і у цьому ж виді четвертим був студент ТНТУ Андрій Бігуняк.