У Кременці провели чемпіонат України з санного спорту серед юніорів

категорія: Зимові види | дата: 19 02 2012

Участь у юніорському чемпіонаті з санного спорту взяли понад 100 учасників у трьох вікових групах — старшій, середній та молодшій.

Спортсмени виборювали медалі у змаганнях на одно та двомісних санях, а також у командних заїздах. Більшість нагород здобули представники Львівщини, хоча і тернополянам є чим похвалитися.

Єдину золоту медаль для Тернопільщини на двомісних санях "наїздили" кременецькі спортсмени, які виступили у старшій віковій групі. Сергій Данік та Андрій Носіков за сумою двох заїздів показали кращий час 59,351 секунд. Їхні земляки — Віталій Савін та Дмитро Бідюк у цій же дисципліні показали третій результат.

Той же Сергій Данік здобув срібну нагороду на одномісних санях, а слідом за ним фінішував тернополянин Віталій Савін. У дівчат бронзову нагороду на одномісних санях у старшій віковій групі виграла Анна Павець. А у змаганнях серед дітей середньої вікової групи третю сходинку зайняв Владислав Братусь.