Тернопільські юніори завершили виступ на чемпіонаті Світу з біатлону

категорія: Зимові види | дата: 26 02 2012

Тернополяни Дмитро Підручний, Анастасія Меркушина та Марія Кручова повертаються додому із однією нагородою на трьох.

У заключні дні чемпіонату Світу з біатлону серед юніорів відбулися спринтерські гонки та гонки переслідування. Дмитро Підручний у спринті на дистанції 10 кілометрів показав дев'ятий результат, не допустивши жодного промаху. А от у гонці переслідування, двічі промахнувшись на стійці, наш земляк посів 12-те місце.

Менш вдалими виявилися результати наших дівчат у гонці переслідування на 7,5 км. Анастасію Меркушину та Марію Кручову підвела стрільба. Обидві спортсменки допустили по 7 промахів і опинилися далеко за призовими місцями. Меркушина фінішувала на 37-му місці, а Кручова відстала ще на десять позицій.

У підсумковому заліку юніорська збірна України з біатлону посіла 7 місце, здобувши "золото" та три "бронзи". Єдину медаль для Тернопільщини здобула у естафеті Анастасія Меркушина.

Вже 1 березня у німецькому Рупольдингу стартуватиме дорослий чемпіонат Світу з біатлону. Там за честь Тернопільщини змагатиметься триразова чемпіонка Європи — Олена Підгрушна.