Про нас
увійти

Тернополянин Дмитро Підручний в естафеті знову кращий серед українців

категорія: Зимові види | дата: 23 02 2012
Тернополянин Дмитро Підручний в естафеті знову кращий серед українців

На юніорському чемпіонаті світу з біатлону тернополянин Дмитро Підручний у складі української збірної посів дев’яте місце в естафетній гонці, яка тільки-що закінчилася у фінському місті Контіолахті.

На жаль, колеги Підручного не змогли підтримати досить пристойний його почин. Наш біатлоніст стартував на першому етапі гонки. Не допустивши жодного помаху на вогневих рубежах, він передав естафету п’ятим із 44-сенкудним відставанням від лідера. Та наступний український спортсмен чернігівчанин Василь Потапенко був не зовсім влучний на стрільбі — використав одразу всі додаткові патрони, при цьому, одного разу не закрив мішень. Такий перебіг подій одразу відкинув збірну України на десяту сходинку та доплюсував до відставання від першого місця одразу дві хвилини.

На наступних двох етапах українці Руслан Ткаленко та Василь Дахно трималися в десятці кращих, перетнувши фінішну лінію дев’ятими.

Перемогу у цій гонці святкували норвежці. Надзвичайно цікавою була боротьба за наступні три місця. Команди Чехії, Росії та Франції фінішували майже одночасно. Розрив між їхніми результати склав непомітну мить в 0,1 секунди.

Джерело: Погляд

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook