Про нас
увійти

Брат Олени Підгрушної: "Головна мрія Олени — це золота медаль Олімпіади"

категорія: Зимові види | дата: 11 02 2013
Брат Олени Підгрушної:

За успіхами своєї сестри у Чехії, брат Олени Підгрушної — Дмитро стежив по телевізору. Чоловік теж спортсмен, але слідами молодшої сестри не пішов.

Нагадаємо, що вихованка тернопільського біатлону Олена Підгрушна 9 лютого стала другою у історії незалежної України чемпіонкою світу з цього виду спорту.

— За перипетіями спринтерської гонки я стежив по телевізору, — каже Дмитро Підгрушний. — Звісно, що переживав та вболівав за свою сестру. Спостерігати за всіма стартами Олени вдається не завжди. Але таку подію було не можна пропустити!

Оскільки протягом біатлонного сезону спортсмени практично не бувають вдома, то з рідними спілкуються по телефону.

— Олена зараз постійно перебуває за кордоном. Можливості поспілкуватися у нас не було, — додає брат чемпіонки. — Перед чемпіонатом світу ми зідзвонювалися. Олена не давала жодних конкретних прогнозів. Але, як і завжди, надіялася лише на позитивний результат. Так воно і вийшло.

За словами Дмитра Підгрушного, до своєї мети біатлоністка йшла довго і наполегливо.

— До біатлону сестра ставиться, як до роботи, — каже чоловік. — Вона професійно виконує свої обов'язки. А тому добивається таких високих результатів. Повірте, що для здобуття чемпіонства було докладено чимало зусиль, і не лише з боку самої Олени. Крок за кроком вона наближалася до цього. А головна мрія — це золота медаль Олімпійських ігор.

Сам Дмитро Підгрушний займається суто чоловічим видом спорту — регбі. Виступає за тернопільську команду Терен.

— У регбі потрапив випадково, — зізнається він. — Це силовий вид спорту, динамічний. Саме цим мені і подобається.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook