Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "Медаль завоювала якимось дивом"

категорія: Зимові види | дата: 10 02 2013
Олена Підгрушна:

Тернополянка Олена Підгрушна поділилася враженнями після гонки переслідування на чемпіонаті Світу з біатлону, яку вона завершила на третій позиції.

Зараз у мене шок, цілковитий шок. Якщо вчора був просто шок, то сьогодні він у два рази більший. Тим більше, що медаль сьогодні завоювати мені вдалося якимось дивом. З останньої стрільби я реально виходила п'ятою. Шанси наздогнати, звичайно, були, але їх було не так вже й багато. І я навіть не була впевнена в цьому. На трасі Володимир Королькевич кричав мені, що я наздоганяю суперниць. Тому я, вірячи йому, вперлася і працювала на повну. Вийшло так, що буквально я виїжджаю за поворот, а переді мною вже вставали Зайцева і Флатланд. Я просто обійшла двох людей на рівному місці і це звичайно був шок. У той момент я подумала про те, що тепер ніяк не віддам третє місце і буду боротися до кінця. Але, чесно кажучи, я все одно не могла повірити й усвідомити, що я третя. Я не знаю, що там сталося у Анн-Крістін і Ольги, я не бачила цієї ситуації. До повороту вони доїхали, а ось там вже щось відбулося. Там невеликий спуск є на повороті і, можливо, хтось на льоду з дівчат послизнувся, і в результаті одна зачепила іншу. Не знаю, хто винен.

Промахнулася двічі на стійці через внутрішній тиск. Йшла першою та подумала про друге золото. Напевно, не вистачило досвіду і не змогла справитися зі своїми емоціями.

Сьогодні мені бігти важче, ніж вчора. Вчора я була більш свіжою, чи що. Зі стрільбою теж сьогодні трохи не вийшло. Можливо, перенервувала, можливо, психології та впевненості в собі не вистачило. Але на останній стрільбі вдалося зібратися, та й виходу вже не було, потрібно було стріляти лише в нуль.

Хочу сказати величезне спасибі всім нашим уболівальникам. За те, що вони є, що підтримують, що багато сюди приїхали. По трасі я вчора і сьогодні стільки криків чула, а поки переодягалася після фінішу, то на стадіоні гімн України чула. Все це дуже приємно. Спасибі велике їм усім.

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook